Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 7 10
Call-Girls 12100
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ειπα να παω για ραντεβου μισης ωρας γιατι στο χωριο μας δεν υπηρχε τιποτα καλυτερο εκεινη τη στιγμη...
Δεν μου ξεκαθαρισε στα μηνυματα αν φιλαει η αν κανει deepthroat,οποτε πηρα αρκετα ρισκα και ειπα να κανω τον κασκαντερ ακομα μια φορα Κεφάλι σε τοίχο!
Ανοιγει την πορτα με το κινητο στο χερι και δεν σηκωσε ουτε καν το βλεμμα της να με δει,λεω κανενας απο τους χαζους κλαρινογαμπρους της πολης θα την αγαπησε και δεν θελει να χασει την χρηματικη επαφη μαζι του Μαλακία
Μπαινω μεσα,κλεινω την πορτα και την βλεπω να καθεται στο κρεβατι με μια μαυρη ρομπα που φορουσε και συνεχιζει να παιζει με το κινητο,μου λεει πανε για μπανιο,της απανταω οτι εκανα μπανιο πριν 15 λεπτα και θα παω στο μπανιο για να πλυνω μονο τα χερια μου Ματάκι
Μου ξαναλεει πανε για μπανιο και μου δινει μια πετσετα,της λεω δεν καταλαβες τι σου ειπα?
Εχω κανει μπανιο και θα παω να πλυνω τα χερια μου μονο,πιανω την πετσετα και παω προς το μπανιο,στην εισοδο μου λεει και το θεεικο money first Money Mouth
Γυρναω και της απανταω οτι τα λεφτα θα τα παρει οταν τελειωσουμε,δλδ οταν εργαστει γι'αυτα,προκαταβολικα δεν παιζει μ'αυτη την συμπεριφορα που εχει μεχρι τωρα...Καπέλο
Μου απανταει οτι αυτοι ειναι οι οροι και της λεω οτι εγω εχω τα λεφτα,αρα εγω βαζω τους ορους σε μια συναλλαγη Γαμήσου
Μου λεει(ενω ακομα παιζει με το κινητο της)οτι αν δεν μου αρεσει μπορω να φυγω,χωρις δευτερη σκεψη της λεω ενα καληνυχτα και γλιτωσα τα ευρω μου απο ακομα ενα αρπακτικο!!!

Υ.γ εχει βαλει καποια κιλα απο τις επεξεργασμενες φωτογραφιες που εχει στο προφιλ της,εχει ασιατικα χαρακτηριστικα αρα πρεπει να ειναι απο κανενα Καζακσταν,ας παει στο κωλοχωρι της να δει πως βγαινουν τα 180ε που ζηταει για μια ωρα Γαμήσου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2018
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Φιλί
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.600
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alkisxania, Coco13, acapoeira και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2018
Άψογος! Πολύ καλά έκανες!
05 Δεκεμβρίου, 2018
Για να μην άκουσες το κάτω κεφάλι όπως μερικοί δε σε καυλωσε καν! Εύγε αζα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2