Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημένη κριτική για την Αντιγόνη γιατί το αξίζει, δεν θα αναφερθώ για την εμφάνισή της, έχουν γραφτεί από άλλους, άλλωστε η ομορφιά είναι υποκειμενική, πάντως στα δικά μου γούστα βαθμολογείται με άριστα η εμφανισή της ο σωματότυπός της η συμπεριφορά της μα πάνω από όλα ο χαρακτήρας της, η ημερομηνία είναι ενδυκτική και δεν θα αναφερθώ στα του αγώνα, την Αντιγόνη την γνώρισα από την Μαρίνα και οι συναντήσεις μας από τότε είναι αμέτρητες, δεν σε αγχώνει κοιτώντας την ώρα, έννοια της να περάσεις καλά και αν της το ανταποδώσεις τότε όλα είναι μαγικά, στις συναντήσεις μας έχει τύχη και έχουμε κάνει και τρείς και τέσσερις γύρους χωρίς ποτέ να κοιτάει την ώρα, στο sosial είναι επικοινωνιακή και κλείνοντας είναι σαν είναι η κοπέλα μου, είναι το πιο καλό παιδί που έχω γνωρίσει ποτέ με τέλειο χαρακτήρα και με κεφαλαία γράμματα ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Αντιγόνη φιλάκια πολλά..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 21, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, alpula, erethis72 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2018
Τυπε γράφτηκες στο μπου και την ίδια στιγμή ανεβασες κριτική για την Αντιγόνη;Χμμμ;
Την πήρες στα 60 φουλ για 1&30', γιατί οι μεσήλικες πελάτες της δίνουν 80+ και κάποιοι δεν τον χώνουν καν..Κεφάλι σε τοίχο!
Μας έπεισες..Μαλακία
27 Νοεμβρίου, 2018
Καλημέρα. Το τηλ της Αντι πως το βρίσκουμε? Αν θέλεις μου το στέλνεις σε pm? Ευχαριστώ.
27 Νοεμβρίου, 2018
Σωστότατος ! ¨ολα όσα έγραψες για την συμπεριφορά(με λίγο νερό στα της εμφάνισης), ανταποκρίνονται πλήρως στην Αντιγόνη! Είναι κομάτι μάλαμαΜατάκι
27 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λες να τον..ερωτευτηκε?
27 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΡΕ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΝΕΒΑΣΑ ΚΡΙΤΙΚΗ!!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΣΕ ΕΠΕΙΣΑ ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!ΚατσικογάμηςΘυμός
27 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΔΙΝΕΙ Η ΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ!! ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
27 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7