Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 12 10
Call-Girls 27593
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν είδα το πρόσωπό της στις φώτο το κορμί της με κέρδισε… Τηλεφωνώ στο γραφείο για τις λεπτομέρειες και το ραντεβού έκλεισε για το ίδιο βράδυ σε δικό μου ξενοδοχείο… Τυπική στο ραντεβού της, με απλό διακριτικό ντύσιμο όπως ζήτησα…
Η Βίκυ είναι Ελληνίδα, 24 ετών όμορφη κοπέλα χαμογελαστή με όμορφο σώμα που φαίνεται άλλωστε και στις φωτογραφίες της… Πολύ καλή στην επικοινωνία της και στην παρέα που κάνει και πιστεύω ότι είναι η κοπέλα που θα ήθελε ο κάθε ένας μας να κυκλοφορήσεις !... (για ποτό, φαΐ, μπουζούκια)
Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι μου ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα του μπάνιου και προσφέρθηκα να την βοηθήσω για να σκουπιστεί… Έχει απαλή επιδερμίδα και το μουνάκι της είναι αποτριχωμένο πλήρως… Το στήθος της ίσα ίσα που περίσσευε της παλάμης μου άρα 2αρι στάνταρ και οι ρώγες της τσιτώνουν αμέσως στο πιπίλισμα… Η πίπα της ήταν καλή με διάφορες εναλλαγές και λίγο έντονη στο ρούφηγμα…
Έβαλα το σκουφάκι και πήρα την Βίκυ καθιστός στην αγκαλιά στα πόδια μου έχοντας τα μούτρα μου στο στέρνο της και τα χέρια μου στον κώλο για να την δίνω ρυθμό!... Επόμενη στάση στα όρθια, να κρέμεται από τον λαιμό μου να την πιάνω από τα κωλομάγουλα και να την καρφώνω με γρήγορους ρυθμούς πάνω στον πούτσο μου όπου και δεν κρατήθηκα και κατέθεσα στο προφυλακτικό αντί για το στοματάκι της που είχαμε συνεννοηθεί…
Τάιμ άουτ για τσιγάρο (ηλεκτρονικό γιατί το κόβω) με κουβεντούλα ίσα ίσα να φορτώσουν οι μπαταρίες και βούρ για το δεύτερο ημίχρονο που είχε μείνει μόνο ένα τέταρτο… Της ζήτησα να έρθει στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού, τι θέα!… Χωρίς δεύτερη σκέψη έπεσα με τα μούτρα και έγλυψα και σάλιωσα και την κωλοτρυπίδα της βάζοντας δαχτυλάκια εναλλάξ που μάλλον της άρεσαν κρίνοντας από τα βογκητά της … Την πρώτη φορά την πάτησα αλλά όχι και την δεύτερη, έτσι λίγο πριν το χύσιμο τραβιέμαι βγάζω το προφυλακτικό και χύνω στο στόμα της απολαμβάνοντας μια χαλαρή ηρεμιστική πιπούλα λιωμένος στο κρεβάτι… Η ώρα πέρασε και έφυγε γρήγορα γιατί την καθυστέρησα ήδη ένα δεκάλεπτο και την περιμένανε…
Μου άρεσε η Βίκυ και η συνάντηση μαζί της, ήταν ευχάριστη χαμογελαστή, συνεννοήσιμη και προσπάθησε να περάσω καλά και τα κατάφερε… Για μένα είναι στανταράκι ερωτικής ευχαρίστησης και θα τα ξαναπούμε… πιστεύω ότι έχουμε πολλά να πούμε και να κάνουμε!..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ρεμαλι, kwstasxat, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού