Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 83768
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Άκουσα για την Peggy σε μια παρέα που βρέθηκα ένα σωρό καλά σχόλια και πικάντικες λεπτομέρειες που εξιτάραν την φαντασία και την όρεξή μου για σεξ…
Με την πρώτη ευκαιρία πήρα τηλέφωνο στο γραφείο και το ραντεβού κλείστηκε σε γνωστό μου ξενοδοχείο. Τυπική στο ραντεβού της, με διακριτική εμφάνιση και κορμί όπως ακριβώς το βλέπεις στις φωτογραφίες, μιλάει Αγγλικά και αρκετά καλά Ελληνικά …
Την πήρα για 1 ώρα και με έξτρα το τελείωμα στο στόμα στα 150€. Πολύ καλή τιμή για ένα μελαχρινό μωρό με άψογο σώμα και απαλή επιδερμίδα. Αρκετά παθιάρικα τα γλωσσόφιλα της, ανταποκρίνεται στα χάδια και δίνει το αίσθημα ότι το κορίτσι, γουστάρει αυτό που κάνει...
Όμορφα φτιαγμένο στήθος (σιλικονάτο) και κώλος σφιχτός . Στην πίπα έχει αρκετή μαστοριά, καλό ρεπερτόριο με υγρό γλείψιμο και καυλιάρικα βλέμματα…. Δεν άργησε να με κάνει τούρμπο με την πίπα της και προτού μπω στην αντίστροφη μέτρηση της εξπερμάτωσης, τραβιέμαι να πάρω μια ανάσα και ξαπλώνω για να γευτώ το μουνάκι της σε στάση 69 . Έτσι έχυσα την πρώτη φορά με τα κωλομάγουλά της στα μούτρα μου και τον πούτσο μου στο στόμα της. Χαλάλι το 20ρικο .
Μετά από το απαραίτητο ταιμ άουτ και ένα γρήγορο ντουζάκι ξεκίνησε η δράση στο ντουζ, στα όρθια αγκαλιά με το ένα πόδι να το κρατάω ψηλά για καλύτερη διείσδυση… ακολούθησε το πισωκολητό με αρκετά μπατσάκια στα κωλομάγουλά που τα δέχθηκε αδιαμαρτύρητα (μιας και δεν της το είχα ζητήσει)….
Η επόμενη αγαπημένη μου στάση είναι να κρέμεται από τον λαιμό μου να έχει τυλιγμένα τα πόδια της στην μέση μου και εγώ να την κρατάω από τα κωλομάγουλά και να την ανεβοκατεβάζω στον πούτσο μου γαμώντας την σε ότι ρυθμούς θέλω….
Τελείωσα σε ιεραποστολική στάση μέσα στο λάστιχο έχοντας στα χέρια μου τα βυζιά της και ρουφούσα εναλλάξ τις ρώγες της….
Χαλάλι τα 150 … έχω πληρώσει πολλά περισσότερα και πήρα ελάχιστα… Την Peggy θα την χαρακτήριζα καλή επαγγελματία, ανεκτική , αγαπά αυτό που κάνει και το κάνει με πάθος… ακολουθεί τους ρυθμούς και σιγοντάρει με τα βογκητά της!... Πολύ πιθανό να την ξαναπάρω στο μέλλον … ποτέ δεν ξέρεις…
Αυτά από μένα και την Peggy, να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα!.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Andy Dufresne, chris1955 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2018
150 χωρις anal πολλα δεν ειναι φιλε;;; ok αμα περασες καλα!!!!
25 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βασικά ήταν 130+20 το τελείωμα στο στόμα ...
Σίγουρα θα υπάρχουν και ποιό φθηνά ραντεβού η με αυτά τα χρήματα να περιλαμβάνει και το anal η κάτι παραπάνω, δεν ξέρω.... Η αλήθεια είναι ότι πέρασα όμορφα μαζί της έβγαλα τις καύλες μου και η κοπέλα συμετείχε ... Δυστυχώς έχω πληρώσει πολλά περισσότερα σε πορνοστάρ και ακόμα τα κλαίω !...
Μία από τα ίδια και λίγο ποιό ακριβή είναι και η Karina... πιτσιρίκα, κορμάκι μπιμπελό κωλαράκι τρουλωτό και την ιδρώνει την φανέλα, σήμερα - αύριο θα ανεβάσω κριτική...

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2