Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Call-Girls 4024
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας πάρει ζουμερές πληροφορίες για την Peggy από αξιόπιστο φίλο μπήκα στον πειρασμό να δοκιμάσω και εγώ το μωρό που τα δίνει όλα…
Οργανώνω την εξαφάνισή μου για κανένα τετράωρο και παίρνω τηλέφωνο στο γραφείο για τις λεπτομέρειες και τρώω… μια ξενέρα…. Η Peggy δεν ήταν διαθέσιμη … Η μόνη διαθέσιμη στις ώρες που διέθετα ήταν η Zanna…
Πάρτην και δεν θα το μετανιώσεις, μου λένε από το γραφείο… η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει και θα περάσεις καλά!... Οκ. Και το ραντεβού έκλεισε στο ξενοδοχείο μου για τις πρώτες βραδινές ώρες…
Με 5 λεπτά μόνο καθυστέρηση με ενημερώνουν ότι η κοπέλα ανεβαίνει ανοίγω και παθαίνω πλάκα… ενώ περίμενα να δω μία ξανθιά ανοιχτόχρωμη κοπέλα , είδα μια Μελαχροινή κοπέλα ασιατικής καταγωγής με μία ιδιαίτερη ασυνήθιστη ομορφιά…
(το γραφείο μου πρότεινε την Zanna αλλά όταν μπήκα στο σαιτ για να την δω (στο κινητό) είδα από λάθος μου την Βίκυ και καταλαβαίνεται το ξάφνιασμά μου… )
Τα αγγλικά της είναι καλά και είναι ευχάριστη παρέα … Αν δεν κάνω λάθος μου είπε ότι είναι από το Καζακστάν και θέλει να μείνει μόνιμα στην Ελλάδα…
Στον αγώνα ήταν όπως την περιέγραψε το γραφείο… η κοπέλα το ζει και το κατάλαβα από την αρχή από το φιλί της που έψαχνε την γλώσσα μου…
Η πίπα της είναι ενδιαφέρον με λίγο παραπάνω ένταση και ταχύτητα από τα επιθυμητά αλλά αν της δοθούν ακολουθεί εντολές και προσαρμόζεται σε αυτές!...
Η πρώτη εκτόνωσή μου ήταν στο στόμα της στην στάση 69 ενώ ρουφούσα την κλειτορίδα της … Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι και ένα τσιγάρο μπήκαμε στον δεύτερο ημίχρονο το οποίο ήταν γεμάτο ένταση, καύλα, βογγητά και μερικές σφαλιάρες στον κώλο πάνω στην ένταση του πισωκολλητού … Τολμώ να πω ότι την ταλαιπώρησα λιγάκι στην δεύτερη εξπερμάτωση μου αλλά δεν εισέπραξα παράπονο η μούτρα…
Εγώ για Peggy πήγαινα … την Βίκυ χαλβάδιασα …. Αλλά στο τέλος πήδηξα την Zanna…
Η αλήθεια είναι ότι πέρασα όμορφα, ηδονικά και χαλάλι τα 150 ευρώ (130+20) η κοπέλα όντως το ζει και το ευχαριστιέται εξίσου…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Panaghss, satyrus και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2018
Πωωωωω τι καύλα είναι αυτή ποδαράκια όνειρο κάτι ξεχωριστό εξωτική ομορφιά έχω ψηθεί φουλ μιλαμε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1