Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 321461
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφού με έτρωγε από καιρό να δοκιμάσω κι εγω τις υπηρεσίες της Ιόλης, το ραντεβού κανονίστηκε με λίγα μηνυματάκια για μεσημεράκι στο κέντρο εύκολα.
Έφτασε στην ώρα της και με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω μια σχετικά γλυκιά κοπέλα, όχι όμως κάτι το εντυπωσιακό.. στο δρόμο προσωπικά δεν θα την πρόσεχα. Μπήκε μέσα μαγκωμένη.. δεν μίλαγε και πολύ. Αφού βγήκε από το μπάνιο, ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να πει κουβέντα και ξεκίνησε να με γλέιφει. Καλή πίπα, με θετικές προσπάθειες για εξαφάνηση.. Όσο με έγλειφε, δεχόταν με ευχαρίστηση τα δαχτυλάκια μου, αλλα της άρεσε πιο πολύ να παίζω με την κλειτορίδα της. Έχει ωραία μουνόχειλα, σχετικά μεγάλα κάτι που μου αρέσει και πολύ.. όποτε ξεκίνησα το ρούφηγμα και το γλέιψιμο.. Πέρασε καπότα, και με καβάλησε.. Φάνηκε να ευχαριστίεται αρκετα αυτη τη στάση μιας και έχυσε.. και μετα γύσριμα σε ιεραποστολικό για deep καταστάσεις, και να την βλέπεις να κανεις γκριμάτσες πόνου όταν έμπαινε όλο μέσα. ίσα που πρόλαβα να βγάλω την καπότα καιέχυσα στην κοιλία της.
Ντουζάκι, και μετά λίγη κουβεντούλα.. όσο μπορεσα βεβαια.. γιατι φαινόταν αρκετά δυστακτική στο να μιλησει.
Ξεκίνησε τον 2ο γύρω με πίπα και όσο τον είχε στο στομα της να μου βαζει το χέρι να της παιζω το μουνάκι της.. μέχρι να χύσει για 2η φορά. Νομιζω το έχει εύκολα.
μετα την γύσρισα στα 4 να απολαυσω κι εγω την θέα.. αν και δεν το έιχε πολύ καλά με το στήσιμο αυτό... το τέλος ηρθε στο στόμα της.. οπου πηγε στο μπάνιο και τα έφτυσε.. ντουζάκι.. και ντύσιμο.
Γενικά ήταν λίγο κρύα η συνάντηση.. χωρίς πολυ μπλα μπλα..
δεν πέρασα άσχημα.. αλλα δεν ξέρω αν την ξανασυναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Chaam.backlum
Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
101
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KING 69, chris1955, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού