Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 1 10
Call-Girls 2925
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η απατη σε ολο της το μεγαλειο

Κυριοι οταν περνουμε μια κοπελα για να ξεκαυλωσουμε ορισμενοι δεν εχουμε ουτε τη πολυτελεια χρονου ουτε μας αρεσει να εξαπατομαστε.

Ζητησα απο την αρχη η κοπελα να εχει 10 ευρο ρεστα εσεις ενω το επιβεβαιωσατε με γραψατε στα παλια σας τα παπουτσια.

Εχετε μια κοπελα πανω απο μηνα εκει στο γραφειο σας ωφειλετε εφοσον την εχετε δει να αλλαξετε τις φωτογραφιες με προσφατες και να μην μας τρωτε τα λεφτα
δεν την φερατε πριν 3 μερες....εχετε ολη τη δυνατοτητα να τσεκαρετε και ειτε να τη στειλετε πισω η να εμφανησετε οπως ακριβως ειναι....δηλαδη +5/6 κιλα και οχι το μοντελοπιπινακι των φωταγραφιων που σαν μαλακας εχαψα...

Ειναι η δευτερη φορα που την τρωω απο το γραφειο αυτο και δεν προκειτε να ξαναγινει....

Ειχατε καποιες πολυ καλες παρουσιες Μολυ / Σαρα....αλλα δεν αρκει ενας κουκος να φερει την ανοιξη...

Κυριοι μοντερατορς παρακαλω ανεβαστε την κριτικη και μην μου πειτε οτι δεν περιεγραψα κατι απο τη κοπελα...γιατι εγω δεν θα παρω κανενα στο λαιμο μου...

αυτα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.066
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, hannibalidis, z4 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2018
Τύπε σε ευχαριστω για την κριτικη σου. Εγω την εβλεπα πολυ λεπτή και την απερριπτα, τωρα που μαθαινω οτι εχει παρει κιλα θα την προτιμησω οπωσδηποτε.
16 Οκτωβρίου, 2018
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

εισαι θεος!!!

απλα το κιλα αλιωνουν και το προσωπο...

και μπηκε χωρις να παει μπανιο...τελειωσαμε δεν πηγε μπανιο...(σου λεει με μια φορα και αφου δεν με πηραν τιποτα σκαγια τι να πλενομαι...)
17 Οκτωβρίου, 2018
Αμα ειναι large ο αντρας....Money Mouth
Z
z4
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3