Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 37899
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα και απο μενα..Η καβλα χτες εχε χτυπησει κοκκινο και αμεσως τηλ στ γραφειο..Η εξυπηρετικοτατη κυρια Νικολ γνωριζοντας τα γουστα μου και οντως αργα εχοντας λιγες επιλογες μου προτεινε την Νορα..Μου λεει παρτην και θα με θυμηθεις..Δε μπορω να καταλαβω γιατι το μωρο δεν εχει πολλες κριτικες αλλα τεσπα..Αναμενοντας στο γνωστο χοτελ χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα καβλι αλλο πραγμα..Προσωπο για μενα προστυχε με κατι βυζομπαλα τρελα και εναν ωραιοτατο κωλο..Μπαινοντας το μωρο αρχισε το χαμουρεμα με τρελα γλωσσοφιλα τα οποια σε εμενα τα επιδιωκε και δε με αφησε σε ησυχια..Μπαινει για μπανακι βγαινει και εκει αρχιζει το ματς...Να σας πω πως εχει σκουλαρικι στον αφαλο και στη μυτη...Δε θα μακρυγορισω απλα θα σας πω οτι ιδρωνει πολυ την φανελα δε σας αφηνει σε ησυχια την περιποιηθηκα και εγω βεβαια οπως πρεπει και ανταποκριθηκε μια χαρα..Πιπα αψογη με γλυψιμο και στις μπαλες και πρωτη καταθεση στο σωμα και στις βυζαρες τις..Ειναι επισης πολυ χαβαλετζου καθως στ ημιχρονο τα παμε λιγο και επεσε γελιο..Δε μιλαει ελληνικα παρα μονο αγγλικα..Συμφωνα με αυτα που μ ειπε ειναι μιση απο Ουγγαρια μιση απο Ρουμανια..Δευτερος γερος ακολουθησε σε πολλες στασεις και με το μωρο να σκουζει απο ηδονη και τελειωμα παλι πανω στ σωμα της..Απο οτι μου ειπε δεν κανει cim cif αν και αναγρφαει το σαιτ οτι κανει απο οτι καταλαβα το ψιλοαποφευγει..Μολις σχολασε το ματς αμεσως πηρα τηλ το γραφειο να ευχαρισησω την κυρια νικολ που μου προτεινε την Νορα και περασα μια ωρα παρα πολυ καλη..Αυτα απο μενα να μαστε καλα και καλα γαμησια σε ολους..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, delipas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2018
Το μόνο που έχω να σου πω αδερφέ ότι πρέπει να ήσουν στα νότια προάστια, γύρω στις 23:00 και ότι την πρόλαβες για θέμα δευτερόλεπτα.....!!!!
K
Koukouroukos
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1