Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Call-Girls 4856
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον ας γραψω και εγω δυο λογακια για την κορασιδα μας..Καταρχας αψογη εηυπηρετηση απο το γραφειο και απο την ατζυ μας..Οι επιλογες ητανε λιγες και μου προτεινε την συγκεκριμενη γνωριζοντας τα γουστα μου..Χτυπαει η πορτα και μπαινει ενα κοντοπουτανο αλλο πραγμα..Προσψπο καθημερινο ρωσσικο οχι κατι τρελο αλλα απο σωμα για τα δικα μου γουστα σκιζει..Κοντο με τατου απο πισω σκουλαρικι στον αφαλο βυζι δυνατο και φυσικα κωλαρα..Μπαινει μεσα χαιρετουρα στα αγγλικα και αμεσως γλωσοφιλλα φουλ..Επεσε πολυ μπαλαμουτι πιπα καλη με γλυψιμο και δεν αργησα να τεειωσω στις βυζαρες της..Αμεσως μπανακι και απο τους δυο γυρναω αναβω τσιγαρο παω να πω δυο κουβεντες και εδω αρχιζει ενα ωραιο αλλα..Η κοπελα παιδια δε μιλαει καθολου ουτε αγγλικα ελληνικα γιοκ μονο ρωσσικα και επικοινωνια με google translate.Το λεω αυτο για οσους θελουν να πουνε μια κουβεντα..Εγω προσωπικα δε χαλαστηκα..Αμεσως χαδακια φιλακια και παλι μια πιπα δυνατη και καβαλημα απο πανω αυτη να κουνιεται το μωρο σα τρελο και με πολλους σπασμους..Μετα απο λιγο εφτασε το τελος μεσα της..Εν κατακλειδι τη φανελα την ιδρωνει αλλα εγω δεν ξερω αν θα την ξαναεβλεπα οχι επειδη δε περασα καλα αλλα επειδη μου αρεσει να δοκιμαζω καινουριες..Το γραφειο οπως παντα εξυπηρετικοτατο αλλα καντε μου μια χαρη φερτε μια να κανει πρωκτικο και να το γουσταρει μην λεω παραδειγματα απο αλλου δεν κανει..Αυτα απο μενα και βρε αγαπη μου μαθε και δυο λεξεις εστω αγγλικα να συννενοηθεις λιγο καλυτερα με τους συναγωνιστες..Καλα γαμησια παιδια...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, doc_lin, james034 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού