Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο χορό του έρωτα… ή καλύτερη!..
Δεν μπορώ να πω καλές οι Ρωσίδες και λοιπές αλλοδαπές κοπέλες που συνήθως υπάρχει το πρόβλημα της επικοινωνίας αλλά σαν την Βανέσσα την Ελληνίδα δεν βρήκα πουθενά.
Της αξίζουν πολλά περισσότερα από τα 160€ που πλήρωσα για μια ερωτική ώρα που θα την θυμάμαι...
Η κοπέλα είναι νέα και το κορμί της σφιχτό με φυσικό στήθος στητό και κώλο για ατελείωτα γούστα. Μακρύ μαλλί όπως στις φωτο και καστανά μάτια όμορφα. Γενικά είναι κοπέλα να την βγάλεις και για καφέ αφού είναι πολύ καλή στη κουβέντα, έξυπνη και όμορφη.
Στο θέμα όμως του service τα δίνει όλα. Δεν καθυστερεί καθόλου, τα γλωσσόφιλα της έντονα και παθιάρικα. Τελείωσα 2 φορές, μια στο στόμα πάνω στην πίπα που ξέρει και κατέχει τέλεια με ρουφήγματα και μπόλικα υγρά σε όλη την περιοχή, αλλά για μένα το πιο καυλωτικό ήταν η ματιά της όλο ναζί και πονηριά.
Στη συνέχεια την έγλυψα σε 69. Πολύ περιποιημένο το νινάκι της με μια μικρή τουφήτσα ψηλά. Ανταποκρίνεται στη γλώσσα και βγάζει ωραίους ήχους κουνάει την λεκάνη της πάνω στο στόμα με λίγα λόγια συμμετέχει ενεργά.
Την πήρα στα τέσσερα για να χαϊδεύω κώλο και να γουστάρω, έχει σφιχτό μουνάκι αρκετά υγρό και δεν χρησιμοποίησε τζελ αν και είχε. Συντονιζόταν γρήγορα με τους ρυθμούς μου και με ακολουθούσε!.. Στο μυαλό μου ήθελα να εξαντλήσω όλες τις στάσεις του κάμα σούτρα!!.... μέχρι που την γύρισα σε ιεραποστολικό και τύλιξε τα πόδια της στη μέση μου τραβώντας με δυνατά και ζητώντας να τη γαμήσω σκληρά…
Εκεί τελείωσα την 2η φορά και μακάρι να είχα άλλες 2 ώρες μαζί της.
Αυτό που έχω να πω για την Βανέσσα είναι: γλυκιά, όμορφη, επικοινωνιακή και επαγγελματίας που το ευχαριστιέται.
Θα προσπαθήσω να την ξαναδώ μέχρι να φύγει … εξάλλου μόλις ήρθε, ελπίζω να την απολαύσετε, όσο την απόλαυσα!..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, old boy, ramada και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού