Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Call-Girls 3293
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα είναι του γούστου μου. Μελαχρινή όπως την βλέπεις χωρίς εκπλήξεις και υπερβολικά μοντάζ.
Την έκλεισα την περασμένη Δευτέρα στις 17 βραδάκι σε ένα καλούτσικο ξενοδοχείο. Από το γραφείο ζήτησα να φοράει λευκές ζαρτιέρες και κοντό φόρεμα να γουστάρω και έτσι και έγινε.
Στις υπηρεσίες της τώρα…
Το φιλί της αρκετά ψυχρό στην αρχή αλλά μετά παίρνει μπρος και βάζει αρκετή γλώσσα .
Δεν καθυστερεί με συζητήσεις εκτός αν μιλάς Ρώσικα και την πιάσεις στη κουβέντα, εσύ πληρώνεις. Λίγα Αγγλικά και στην ουσία.
Καθαρή επιδερμίδα χωρίς δυσάρεστες οσμές εκτός από μια λεπτή μυρωδιά τσιγάρου στην αναπνοή της η οποία προσωπικά με φτιάχνει κιόλας αφού καπνίζω και εγώ, τίποτα υπερβολικό όμως.
Το στήθος της είναι όπως γράφει Α και λίγο μεγαλύτερο με σκούρες ρώγες. Δεν θέλει πολλά παιχνίδια εκεί.
Ο κωλος της είναι το ομορφότερο σημείο πάνω της. Καυλιαρης σκληρός και στρογγυλός. Λίγο κολοδαχτυλακι μου επέτρεψε όταν την έπαιρνα στα τέσσερα. Το μουνι σφιχτό και καθαρό από τρίχες, αντιδρά στο γλυψιμο και έχω την αίσθηση ότι γουστάρει την γλώσσα να μπαίνει βαθιά.
Το δυνατό της σημείο όμως είναι η πίπα. Βοηθάει και το σχήμα του στόματος της με τις χειλαρες της.
Deep throat, μπόλικα υγρά γλυψιμο και ρούφηγμα των διδύμων και λάγνο βλέμμα κατά τη διάρκεια χωρίς χέρια αν το ζητήσεις..
Την πήρα στα τέσσερα, λίγο σε ιππασία και στο τέλος ιεραποστολικό. Αρκετά περιποιητικη μετά το χύσιμο.
Γενικά πιστεύω ότι τα 160€ τα αξίζει αλλά χρειάζεται βελτίωση. Είναι μικρή ακόμη και ίσως την ξαναπάρω πριν φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, delipas, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού