Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 264633
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανάφτρα στο νήμα της η Αννούλα, όπως και στο τηλέφωνο...
Συνάντηση περίπου ένα μήνα πριν στο GLS, 307 φουλ του καθρέφτη (σκοτεινό και βρωμερό αλλά με πανοραμική θέα). Η γυναίκα μάλλον κάτι παίρνει, δεν εξηγείται αλλιώς η διάθεσή της, την έχω πάρει 3-4 φορές και πάντα το ίδιο, υστερικό στυλ. Ασχέτως αυτού, η Άννα τα κάνει όλα με μεγάλη όρεξη, είναι slave και τσούλα και δε θα σε αφήσει παραπονεμένο. Τσιμπούκι χωρίς, όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά δίνει πόνο. Η συνάντηση είχε μόνο πίπα-κώλο όπου άντεξε περίπου 30' σκισίματος χωρίς αχ και βαχ αν και κάποια στιγμή φαινόταν καθαρά ότι πόναγε. Όμως παρά τον εμφανή πόνο, έσπρωχνε με μανία κι εκείνη και τον έπαιρνε πολύ βαθιά. Άρα στο anal βάζω 10'''.

Κατά τα άλλα : από καθαριότητα όχι και σούπερ. Που να προλάβει με τόσες πούτσες όλη μέρα ; Η μασχάλη ευωδίαζε ιδρωτίλα...
Επικοινωνία υποτυπώδης διότι η γκόμενα έχει χάσει τη μπάλα από το πολύ ξέσκισμα...

Συνίσταται για βαριές καύλες και έντονη ανάγκη για ξεμπούκωμα.

Αν θα την έβλεπα πάλι ; Ίσως, διότι γαμάς καλά αλλά κουράζει το όλο ξεκούδουνο στυλ και όλα τα "ναι μωράκι μου, αγαπούλα μου, αχ καύλα μου" κτλ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.730
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotiris vstrom650, chris1955, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2018
η κριτικη σχεδόν πλησιαζει αν όχι το 100% σιγουρα το 99% για τα οσα μπορει να προσφερει η κορασιδα
K
kostas8000
08 Αυγούστου, 2018
Εχεις κανει 3-4 ραντεβου με την Αννα και απο την μια λες οτι βρίσκεις το στυλ της υστερικό , το τσιμπουκι της οχι και κατι ιδιαιτερο , την καθαριοτητα οχι σουπερ , την επικοινωνια υποτυπωδη ,ξεκουδουνο το στυλ κατα την διαρκεια του σεξ αλλα απο την αλλη γραφεις οτι τα κάνει όλα με μεγάλη όρεξη, είναι slave και τσούλα και δε θα σε αφήσει παραπονεμένο και οτι στο anal βάζεις 10'''!!!!

Για ολα τα αλλα δεν σχολιαζω κατι διοτι ο καθε ενας μπορει να εχει την αποψη του, για το μονο που θα πω κατι ειναι για το θεμα της καθαριοττητας που γραφεις. Η Αννα στα δικα μου ραντεβου παντα κανει ντουζακι πριν και μετα απο καθε γυρο , παντα καθαρη και σχολαστικη σε αυτο θεμα . Με το που ερχεται στο ραντεβου αν δεν κανει ντουζ δεν ξεκειναμε. Κατα την διαρκεια του σεξ εχουμε ιδρωσει αλλα αυτη η ιδρωτιλα απο την μασχαλη της που ευωδιαζει οπως γραφεις δεν την εχω μυρισει .

Τελος το να γραφεις οτι Η γυναίκα μάλλον κάτι παίρνει, το θεωρω πολυ φαουλ .Αποψη μου .
08 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδελφέ θα συμφωνήσω με τους προλαλησαντες ποτέ δεν είχα πρόβλημα με την καθαριότητα της...
10 Αυγούστου, 2018
"Κατά τα άλλα : από καθαριότητα όχι και σούπερ." Χμμμ;
Έτσι γράφεις τύπε και είναι ΨΕΥΔΕΣΤΑΤΟ
Μπας και σύνάντησες άλλη??? Χμμμ; Η Άννα είναι πολύ καθαρή στα πάντα, όσες φορές την γάμησα και είναι πολλές.
Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4