Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Monika
Την πρώτη δυνατή εντύπωση μου έκαναν τα μάτια της και το στήθος της που είναι σίγουρα τριάρι... Τηλέφωνο στο γραφείο και το ραντεβού έκλεισε για το ίδιο βράδυ στο γνωστό μου ξενοδοχείο...
Έφτασε στην ώρα της, όμορφα ντυμένη με ελαφρύ μακιγιάζ και ένα χαμόγελο όλο υποσχέσεις...
Στην συνεννόηση μας είχαμε ένα μικρό θέμα... γιατί τα Ρωσικά μου ήταν το ίδιο λίγα, όσα και τα Αγγλικά της Μόνικα... συνεννόηση πάντως βγάλαμε!....
Φιλάει με γλώσσα αρκετά καλά (πολύ καλύτερα από τα αγγλικά της ) και ακολουθούσε στα παιχνίδια της γλώσσας μου...
Το στήθος της πραγματικό τριάρι... σφιχτό, να γεμίζει το χέρι μου βυζί ... να το ζουλάω και να ρουφάω εναλλάξ τις ρώγες της περνώντας από το στέρνο και να μην τα χορταίνω !...
Την ίδια απαλή επιδερμίδα έχει και το άτριχο μουνάκι της το οποίο τίμησα δεόντως, φιλώντας το, ρουφώντας το και παράλληλα η γλώσσα μου να μην ξεκολλά από την κλειτορίδα της...
Την πίπα της την γεύτηκα στην στάση 69 η οποία ήταν βαθιά!... και υγρή ... Έχει καλό ρεπερτόριο στην πίπα με ρουφήγματα, ζουλήγματα, παιχνίδια με την γλώσσα και τα χέρια!...
Μετά από τουλάχιστον 10 λεπτά 69 της ζήτησα να ανεβεί από επάνω μου για να έχω θέα και πρόσβαση στις λαχταριστές βυζάρες της !... Τον ρυθμό τον άφησα στην κρίση της στην αρχή, για να την απολαύσω (με χέρια & μάτια)...
Η Monika έδειχνε να το απολαμβάνει όπως και εγώ, δίνοντάς μου την εντύπωση ότι κάνει έρωτα με το αγόρι της και όχι για αγγαρεία !... Δεν είχα κανένα λόγο να αμφιβάλω για την ευχαρίστηση πού έδειχνε, γιατί εμένα μου άρεσε... και άν τυχών έπαιζε θέατρο τότε δυό φορές μπράβο της... ήταν αρκετά καλή (δεν βάζω πολύ καλή για να μην νομίζετε ότι σας τα παραλέω)!...
Στην συνέχεια πήρα τον έλεγχο της κατάστασης στα χέρια μου στήνοντας την στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού για να έχω πλήρη έλεγχο και διείσδυση... Ακολούθησαν και άλλες στάσεις σε διάφορους ρυθμούς καρφώματος μέχρι να έρθει ο πολυπόθητος οργασμός μου που από την αρχή συμφωνήσαμε ότι θα τελείωνα στο στόμα της (με μία μικρή επιβάρυνση 20 ευρώ)... Όπως και έγινε και απόλαυσα μία χαλαρωτική πιπούλα στον μαραζωμένο αλλά υπέρ ερεθισμένο πούτσο μου... Δεν παρατήρησα αν τα κατάπιε ή αν τα έφτυσε όταν πήγε στο μπάνιο... Το ποιό πιθανό είναι να τα κατάπιε γιατί όπως προανέφερα μετά την εκσπερμάτωση ακολούθησε χαλαρωτική πιπούλα...
Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε γιατί δεν υπήρχε χρόνος και κουράγιο από μέρος μου ...
Ντύθηκε και έκατσε να κάνουμε ένα τσιγάρο χαλαρά... Στην κουβέντα μας μου ανάφερε την φίλη και συνεργάτη της την Arina, που θα μπορούσα να τις πάρω παρέα και να κάνουμε ένα σούπερ τρίο μιας που αργώ να εκσπερματώσω !...
Ενθουσιάστηκα με την ιδέα και με τις περιγραφές της Μόνικα και να περιμένετε σύντομα τις εντυπώσεις μου...
Όλοι μας λίγο πολύ ποθήσαμε να έχουμε μία τέτοια σεξουαλική εμπειρία με δύο γυναίκες να την βρίσκουν μεταξύ τους και εμείς να μπαίνουμε σε όποια διαθέσιμη τρύπα βρούμε...
Είμαι αποφασισμένος για το τρίο και σύντομα θα έχετε νέα μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mugsans, iuakoya, dimitris45 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού