Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση προ λίγων ημερών με την Ρίτα.

Η συνεννόηση με το γραφείο όπως και τις προηγούμενες φορές που το χρησιμοποίησα ήταν εύκολη, σύντομη και χωρίς προβλήματα.

Θέλοντας να ικανοποιήσω την όρεξη μου της αυτής χρονικής περιόδου για κόκκινα μαλλιά, αγνόησα τις κριτικές των συναθλητών και έκλεισα το ραντεβού.
Στο δωμάτιο με υποδέχτηκε η Ρίτα με μαύρα εσώρουχα όπου διαγραφόταν το κορμί με το λευκό της δέρμα (το οποίο είναι πολύ απαλό) και το πάρα πολύ ωραίο, μεγάλο και φυσικό στήθος της αλλά και με κάποια σχετική κρυάδα στην οποία δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία.
Έχει λίγη κοιλίτσα που προσωπικά δεν με χάλασε. Μαλλιά όμως κόκκινα όπως στις φωτό δεν είδα. Οκ, ίσως να τα έβαψε από τότε. Ωραία αλλά όχι το ίδιο.
Πήγα για γρήγορο ντους και βουρ για κρεβάτι.
Φιλί με λίγη (εώς πολύ λίγη) γλώσσα και γρήγορα κατέβηκε για ίσως την πιο αδιάφορη πίπα που μου έχουν κάνει.
Ξενέρωσα διότι περίμενα πολύ καλύτερα, είπαμε δυο κουβέντες (συνοπτικά λόγω χρόνου κυρίως) και άρχισε τα φιλιά, λίγο καλύτερα απ' ότι πριν. Εδώ αν θυμάμαι καλά (ή πιο πριν) έπεσε και λίγο δάχτυλο το οποίο δέχτηκε με σχετική ευχαρίστηση.
Ξαναρχίσαμε με αυτήν από πάνω εώς ότου την πόνεσε το στήθος και ζήτησε να αλλάξουμε στάση, το οποίο και έγινε αμέσως. Ιεραποστολικά για λίγο και κατόπιν στα τέσσερα όπου η θέα είναι αρκετά καλή. Μετά από λίγο κοπάνημα κι από 'κει τελείωσα πάνω που χτυπούσε το αλάρμ. Πλήρωσα, χαιρέτησα κι έφυγα.

Η κοπέλα είναι φιλότιμη, ευγενική, δεν λέει όχι και μα-μου, αλλά είναι άπειρη (ή έτσι μου έδειξε εμένα).
Το "ίσως" να την ξανέβλεπα παρακάτω, ισχύει αφού πρώτα περάσει κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
805
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, Elganador και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού