Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μεγαλη ηττα απο το κοριτσι,
συναντηση στο ξενοδοχειο που διαμενουν ολες οι κορασιδες .
στην ωρα μου , αναμενω νουμερο και ανεβαινω στο δωματιο, μπανιαρισμενος , ξυρισμενος με τα στοματικα μου διαλυματα και ολα τα σεα και τα μεα.
Κτυπαω την πορτα μου ανοιγει και βρισκω την νεαρα με διχτυωτο ρομπακι και μαυρα εσωρουχα να γραφει κατι στο κινητο.
Hi baby της λεω hi μου λεει ψυχρα συνεχιζοντας να κοιταει το κινητο.
Επιδιωκω φιλακι, μου δινει ενα πεταχτο.
Ξεντυνομαι και χωρις την παραμικρη δικη της κινηση κατευθυνομαι για το μπανιο , ξερωντας τα κατατοπια , την ρωταω ποια πετσετα να παρω , σηκωνει λιγο το βλεμα απο το κινητο και μου δειχνει μια στο μπανιο πανω σε μια κρεμαστρα.
Καταλαβαινω οτι κατι δεν παει καλα , μπανιαριζομαι, κανω και ενα επαναληπτικο listerine μπροστα της ,
και ξαπλωνω στο κρεβατι , βγαζει ρομπακι και σουτιεν και ερχεται και αυτη (ευτυχως χωρις το κινητο).
Σωμα πολυ καλο , για τα γουστα μου, επιδερμιδα βελουδο μαυρισμενη και σενια .
Επιδιωκω φιλακι το αποφευγει διακριτικα δεν επιμεν, κατεβαινει χαμηλα για κλαρινο , με χρηση πολυ χεριου, και την γυριζω σε 69 για να ασχοληθω και εγω με το δικο της .
Με το που ανορθωνεται το εργαλειο πεταγεται και κατευθειαν παιρνει προφυλακτικο για περασμα .
Της λεω no baby , relax .Την ξαπλωνω και αρχιζω να την περιποιημε χαμηλα πας και παρει στροφες , ολο μη πιο αργα , πιο σιγα και απαθης κοιταζοντας το νταβανι. Αν ειχα κομοδινο απο ΙΚΕΑ μπορει να αντιδρουσε και καλυτερα .
Παραιτουμε!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! περναω προφυλακτικο , λιγο ιεραποστολικο λιγο στα τεσσερα καταθεση μεσα στο προφυλακτικο ντουσακι και στο τεταρο ημουν εξω και αναβα τσιγαρο.
Οταν ντυνομουν την ρωτησα αν εχει τιποτα αν ειναι στενοχωρημενη η κουρασμενη μου απαντησε με ενα ψυχρο οχι.
Φευγοντας , εννοειται χωρις να με χαιρετησει ουτε με φιλι ουτε με αγγαλια, εννοιωσα την επιθυμια της να εξαφανιστω οσο το δυνατον γρηγοροτερα, χτυπωντας και την πορτα αρκετα δυνατα πισω μου.,
Θες δεν υπηρξε χημεια , θες ηταν κουρασμενη, θες οτι φευγει την Κυριακη και στο μουνι της ολα, εγω εννοιωσα οτι φευγω απο στουντιο και με 90 ευρω λιγοτερα
Ας ειναι ....σε αλλα με υγεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.932
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, blizardeye, Herculas και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2018
για αυτο φιλε αρκετοι τις παιρνουνε οταν ερχονται
οταν η αλλη εχει φαει τοσο ξεσκισμα δεν υπαρχει ορεξη
ειναι μεγαλο φαουλ να τις παιρνεις στο τελος του τουρ τους
απλη συμβουλη
T
torcap1989
27 Ιουλίου, 2018
Λυγδωσε το άντερο της και τώρα του έχει όλους γραμμένους... Κεφάλι σε τοίχο!
27 Ιουλίου, 2018
Εφ'οσον είχε από την αρχή στραβώσει το κλίμα,έπρεπε να την είχες κάνει με ελαφριά.. Αυτό που πρέπει όμως να καταλάβουν όλες αυτές είανι ότι δεν είμαστε το ίδιο αφενός μεν,αλλά αν κρατάμε σωστά τα επίπεδα υγιεινής μας, θα πρέπει να μας συμπεριφέρονται το ίδιο..!!
27 Ιουλίου, 2018
όταν στα μπουρδελα με 30 ή στην αθηνα με 20 ή 10 γαμαμε 9 στις 10 φορες καλα και γραφεται ότι τα στουντιο των 50 και τα σιτι τουρ των 100 είναι τα ιδια, απορω τι πατε και δινεται τριπλα και πενταπλα λεφτα?
δηλαδή με 10-20-30 εχεις πιπα, μουνι και καποιες φορες και κωλο και ακαπωτη πιπα και κανενα φιλι.

και για ένα γλωσσοφιλο πατε και σκατε αλλα 60 ή 160 παραπανω????!!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
αν θελετε συναισθηματικα φιλακια με την γκομενα και με την συζυγο. ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ τα πενταπλα από ένα γαμησι με πιπα
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
27 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοειτε οτι δεν παμε για συναισθηματικα φιλακια και ερωτες και μερικες φορες τα αποφευγω κιολας .
Απλα το ανεφερα για να δειξω οτι στο τελειωμα του τουρ αλλαξε συμπεριφορα σε σχεση με τους πρωτους πελατες που τους εκανε παπαδες για να δουλεψει τις 2 εβδομαδες.
Συμφωνω και επαυξανω οτι αξιζει να τις επισκεφτεις τις 2-3 πρωτες μερες του τουρ που ειναι ξεκουραστες και τισ καιει η κριτικη και τα σχολια
27 Ιουλίου, 2018
Aν ειναι να πληρωσω τετοια νουμερα δεν μου σηκωνεται με τιποτε.
27 Ιουλίου, 2018
Ω ρε τύπε μου ήττα. Κρίμα τα λεφτά. Σε εμένα ήταν τελείως αλλιώς, όπως έγραψα στην κριτική μου Χμμμ;. Είχε βέβαια ακόμα το μισό τουρ να κάνει...Εύχομαι τα καλύτερα για την επόμενη.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7