Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πήγα χωρίς να έχω διαβάσει την κριτική του προλαλήσαντα με τον οποίο συμφωνώ σε γενικές γραμμές.
Το κορίτσι είναι μια γλυκιά νοικοκυρά της διπλανής πόρτας με υπέροχες βυζάρες - που για αυτές και μόνο αξίζει να πάς μαζί της.
Μια κοντούλα λεμονιά από την Ουκρανια, φυσική κοκκινομάλλα, που αναγκάστηκε να βγει στην ξενιτια μετά από διαζύγιο όπως μου είπε στο διάλειμμα ενώ δεν μπορούσα να ξεκολήσω το στόμα μου από το στήθος της .
Φιλαει γλυκά αλλά δυστυχως με λιγη γλώσσα. Το δυνατό της σημειό είναι τα απίστευτα φυσικά στήθη που αψηφούν ακόμη τη βαρύτητα αλλά παράλληλα έχει μια υπέροχη πεντακάθαρη επιδερμίδα που σε προτρέπει να τη γλύψεις ολόκληρη. Αφήνει δάκτυλο(α) και γουστάρει πολύ να της γλύφεις την πίσω τρυπα που ανοίγει σε κάθε άγγιγμα της γλώσσας. Εγώ τα βογκητά της τα πίστεψα καθώς συμβάδιζαν με τις συσπάσεις του μουνιού και τέλος πάντων δεν με χάλασαν όπως κάτι άλλες που ουρλιάζουν σαν παρθένες πριν της τον ακουμπήσεις. Το τελείωμα στα στήθη που άλλου..
Μην σας κουράζω καλά πέρασα, θα μπορούσε να είναι καλύτερα αλλά σε κάμια περίπτωση δεν με χάλασε. το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν πρόλαβα 2ο γύρο, μείναμε στα προκαταρκτικά επί 20 λεπτά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
811
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, ilarionas, kostakios και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού