Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και η κοπελα δεν ειναι του γουστου μου με επιασε μια λαγνεια για βυζαρες κι ετσι την προτιμησα. Μιση ωρα διαρκεια λογω αφραγκειας και την βρηκα οπως την φανταστηκα. Ειναι κοντη και λεπτη, κωλαρακι αδιαφορο για τα γουστα μου με μικρα μπουτια αλλα τεραστιες χορταστικες βυζαρες τις οποιες τιμησα δεοντος. Εχει πολυ λευκη επιδερμιδα η οποια κοκκινιζει γρηγορα με τα γλυψιματα και τα χουφτωματα. Εκλεινε τα ματια και εβγαζε κραυγουλες fake προφανως χωρις να εχει παθος και πολλη ορεξη, τουλαχιστον αυτην την εντυπωση μου εδωσε. Κατα τα αλλα αρκετα καλη επικοινωνια με χαμογελο. Φειδωλη στα φιλια, δεν ανοιγε καλα το στομα της, μαμα ενος μικρου αγοριου λεγοντας μου οτι το στηθος της μεγαλωσε λογω θηλασμου??. Ηταν η πρωτη κοπελα που μου ειπε οτι τον εχω μεγαλο και γελασα με την καρδια μου, πονουσε λιγο στο σφυροκοπημα αλλα η αληθεια ειναι οτι ηταν καπως στενη λογω δικης της ανατομιας. Στα 4 πχ πονουσα κι εγω κατα την εισχωρηση και τελικα την εβαλα απο πανω μου για να τελειωσω, ιππευσε σε οτι να ναι ρυθμο αλλα λογω καυλας ηρθε γρηγορα το τελος. Δεν ενθουσιαστηκα και μαλλον δεν θα την ξαναπροτιμησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
4.251
Πόντοι:
6.817
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Katourokavlas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού