Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καθε συνταντηση ειναι διαφορετικη οπως ολοι ξερουμε η κοπελα ειναι μπαμπατσικη οχι χοντρη απλα ειναι πλατυ σωμα κτλ κτλ. εμενα μου αρεσε αυτο γιατι ειναι δεκτικη στην κακομεταχειριση. Ειναι απο τις λιγες μικρουλες πραγματικα που πανε και ερχονται απο ρωσια ειναι 21 και εχει πολυυυυυ εμπειρια απο την δουλια την κανει στην ρωσια επισης. αγγλικα κατω του μετριου αλλα εμενα στο κρεβατι μου εβγαλε γουστα. ΜΤ μεχρι πνιγμου χωρις κανενα προβλημα οταν πλησιαζε το τελος απλα τραβιοταν να τα παρει στον στομα και οχι βαθεια. καθαρη φουλ με τα διαληματα τα ειδικα στομα κολπος κτλ κτλ. Το εχω πει ξανα ειναι τι βγαζει στον καθενα η καθε κοπελα και ειναι και θεμα χημειας και εγω με σουπερ ντουπερ κκοπελες δεν... με αλλες ημουν τελεια. Το ραντεβου μας κυλησε πολυ καλα σε χαλαρα πραγματα αν εξαιρεσεισ το ντογκι που ανεβασαμε και οι 2 ρυθμους. Η κοπελα για μενα αξιζει ενα περασμα αλλα να σας αρεσει το μεγαλο. Αυτα ελπιζω να βοηθησα και να μην ξενερωσα καποιον δεν εχω καμια τετοια διαθεση. Α ειναι φιλες και με την αλλη την μικρουλα του γγραφειου και θα πανε νησακι μετα το τουρ. Μπορει να τις βρειτε και σε καμια παραλια! Χαμόγελο καλο καλοκαιρι σε ολους μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
336
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, satyrus, makhswrx

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2018
πραγματικα μερικοι ειναι απλα αρρωστοι δεν ξερω τι ψαχνουν
J
Johnykk
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1