Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

συναντηση με την κοπελα πριν κανενα χρονο περιπου. σχετικα ευκολη εποικινωνια, μολισ κλειστικε το ραντεβου , δεν ηξερα καιεγω τι να περιμενω..με τα απο κανενα μισαωρω τσουπ , σκαει μυτη η γκομενα , αρκετα καλο προσωπο , λιγο σπασμενο αλλα καλο.
Κατευθειαν μπαινει για μπανακι και ερχεται και γονατιζει μπροστα μου... ξεκιναει μια πιπα μεχρι το λαιμο κκαι με πολυ σαλιο( αφου νομιζα οτι θα τον πνιξει...)εκει εγινε και η πρωτη καταθεση.. και απο κορμι λαμπαδα!!! η κοπελα ειναι κουκλαρα.. και με κορμαρα.. λιγο σοσιαλ μετα και βουρ για τα χαρακωματα.. δεν ειπε οχι σε τιποτα... καποια στιγμη τη ρωταω για κολαρακι! η κοπελα μου απανταει αν μπορεισ να μπεισ παιξε!....
τι να μπω/??? ουτε το δακτυλο μου δεν εμπαινε!! τεσ πα,... η κπελα ειναι επαγελματιας, και πολυ value 4 money!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Perier45 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2018
Πιο ευκολο το τζοκερ παρα να την πετυχεις...
16 Ιουλίου, 2018
...συναγωνιστη αυτο με το κωλαρακι το πλασαρει ετσι τωρα τελευταια..Οταν δηλαδη δεν θελει να το δωσει το..σφιγγει και πραγματι ειναι πολυ σφιχτο..Καποιοι ομως που την γνωριζαμε πριν εμφανιστει εδω ..γυριζαμε την ταινια ..Ο ανθρωπος που εβλεπε τα Τραινα να περνουν..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2