Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εδω οι καλες πατατες που φωναζουν και οι γιουφτοι με τα ντατσουν Λύπη
Το γραφειο απανταει στα μηνυματα τυπικα,με λιγα λογια και φυσικα δεν εχει ορεξη να μαθει αν περασες καλα η γενικα αν πηγε καλα το ραντεβου Μαλακία
Πραγματικα δεν ξερω και δεν μπορω να καταλαβω αν εγω ειμαι περιεργος η αν εχω υψηλα στανταρτς η αν τελικα οι κοπελες μεταμορφωνονται τοσο πολυ μετα το περασμα τους απο την Αθηνα Χμμμ;
Η ημερομηνια ειναι στο περιπου για ευνοητους λογους Ματάκι

Υποδοχη με την πετσετα και ξυπολυτη Θυμός
Ρε παιδια(εσεις του γραφειου)πατε καλα???
Ο Αζαζελ και ο καθε Αζαζελ θα σας δωσει 150ε/ωρα για να του παρουσιαζεται αυτη την πρωτη εικονα?
Ακομα και οι πουτανες στα μπουρδελα εχουν καλυτερη εμφανιση Καπέλο
Το δωματιο σε καλη κατασταση αν εξαιρεσει κανεις οτι η τσαντα της κοπελας ηταν πανω εκει που πρεπει ο πελατης να αφησει τα ρουχα του και οχι μεσα στη ντουλαπα Μαλακία
Στα φιλια δεν λεει οχι αλλα εχω παρει και περισσοτερα και καλυτερα και εκει βαζαν γλωσσα,σε αντιθεση με την Παμελα που εψαχνα τη γλωσσα της Money Mouth
Ας πουμε και για το σεξ 5 πραγματα αν και το καλυτερο θα ειναι το τελος..
Πιπα αδιαφορη με αρκετο χερι,τι ειπατε εκι στο γραφειο,οτι ολες οι κοπελες σας εχουν βαθια λαρυγγια?
Παρτε το αλλιως γιατι θα βρειτε,τα εχω πει 10 φορες,ορισμενοι κανουν ραντεβου με τις κοπελες γιατι περιμενουν να παρουν ενα φετιχ που εχουν η μια υπηρεσια που εσεις γραφεται οτι την παρεχει η κοπελα!!!
Της λεω ν'ανεβει απο πανω,μου απανταει α ειναι πολυ μεγαλο και δεν μπορω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Και γιατι γραφεις σεξ σε ολες τις στασεις????? Χμμμ;
Την βαζω απο κατω μου λεει σιγα σιγα γιατι ποναω,να τα μας παλι Θυμός
Εκατσε τελικα και τον εφαγε αλλα λεει δεν μπορει να χυσει ετσι και πρεπει να γυρισει ανασκελα και γω να τη γαμαω οπως θελει αυτη...Τελικα μηπως επρεπε να παρω εγω τα λεφτα για τις υπηρεσιες που προσφερα?
Τελειωνω και γω κι αυτη σ'αυτη την σταση...
Ξαπλα στο κρεβατι αυτη,μου λεει θελω να κοιμηθω,μου αρεσει ο υπνος και κοιμαμαι αρκετες ωρες καθε μερα Χμμμ;
Κοπελα μου δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα ο αλλος που θα σου δωσει τα 150ε τα οποια βγαζει σε μια βδομαδα θελει ποιοτητα,τσαχπινια και ορεξη απο σενα,αν δεν μπορεις να τα προσφερεις αυτα,μπορεις να κανεις καποια αλλη δουλεια οπως δοκιμαστης στρωματων μιας και σου αρεσει ο υπνος!!!
Παω για μπανιο και μετα παει κι αυτη,μου λεει δεν θελεις δευτερο γυρο ε?
Λεω φυσικα και θελω,μου απανταει αφου δεν θα τελειωσεις Χμμμ;
Και ποιο το προβλημα σου αν εγω τελειωσω,εσυ για μια ωρα δεν θα πληρωθεις μωρη χαμουρα?
Ξεκιναμε δευτερο γυρο με πιπα της πλακας γι'ακομα μια φορα,με τα χιλια ζορια εκατσε απο πανω αλλα μου ελεγε να μην σπρωχνω εγω γιατι μπαινει βαθια και ποναει(παλι σε παρθενα επεσα)την βαζω στα 4 οπου η θεα ειναι πολυ ωραια μιας και εχει ωραιο κωλο αλλα γενικα στο σωμα υπαρχει μια χαλαρωση(πρεπει να το σταματησε το γυμναστηριο).
Την βαζω στη σταση Αζαζελ(ανασκελα να μου γλυφει τα αρχιδια και γω να τον παιζω)τελικα με αρκετη φαντασια τελειωνω πανω στο σωμα και τα βυζια της...
Παω παλι για μπανιο και μετα αυτη,παω προς την πορτα και της δινω 150ε μου λεει 170ε πρεπει να μου δωσεις Χμμμ;
Λεω γιατι??
Γιατι τελειωσες πανω στα βυζια μου,της απανταω οτι εξτρα ειναι το cim και το cif οπου δεν καναμε τιποτα απο τα δυο και η απαντηση της ηταν οτι ειμαστε πολυ αγενεις εμεις οι Ελληνες Χμμμ;
Της λεω καληνυχτα και μου απανταει go go...
Τωρα ποιος απο τους δυο ειναι αγενεις ας το ψαξουν αλλοι.. Καπέλο

Σε γενικες γραμμες,στο προσωπο ειναι αρκετα σπασμενη,σε καμια περιπτωση δεν ειναι 24,εγω την εκανα καπου στα 28 με 30,ειναι αγενεστατη για το παραπανω σκηνικο που εκανε αλλα και για τον λογο του οτι θα ηθελε να της μιλανε στα Ρωσικα παρα στα Αγγλικα Μαλακία

Υ.γ Ολοι εσεις που παιρνεται πληροφοριες απο δω μεσα,πατε γαματε(εκ του ασφαλους)η τρωτε φολες ΓΡΑΨΤΕ εδω μεσα να γλιτωσει κοσμος,αυτες τις εποχες βγαινουν αρκετα δυσκολα τα λεφτα που ζητανε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.600
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, houdin, Kavouras13 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2