Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η ημερομηνια ειναι στο περιπου Καπέλο
Το γραφειο(λεμε τωρα)ευγενεστατο αλλα...
Εγω πιστευω η καθε μια τους στελνει τις επεξεργασμενες η ψευτικες φωτογραφιες της και αυτοι την ανεβαζουν στο σαιτ τους η στο εσκορτνιουζ,παω στοιχημα οτι ποτε δεν πηγαν να δουν αν η κοπελα ειναι αυτη των φωτογραφιων η αν προσφερει τις υπηρεσιες που αναγραφουν στο σαιτ τους!!!
Οποτε με απλα Ελληνικα ο καθε πελατης ειναι ο κασκαντερ η ο δοκιμαστης γι αυτους,φυσικα μετα σου στελνουν μηνυμα να δουν αν περασες καλα,αλλα επι της ουσιας αυτοι θελουν να δουν αν οντος η κοπελα ειναι των φωτογραφιων και φυσικα αν ειναι καλη,μεγα λαθος!!!
Δεν μπορεις να ''πουλας'' ενα προιον χωρις να το εχεις δοκιμασει εσυ ο ιδιος,νομος της αγορας!!!Γερο-μύστης

Χτυπαω την πορτα και ακουω να σερνει τις παντοφλες της για να μου ανοιξει Κεφάλι σε τοίχο!
Η πρωτη εικονα αλλα και ιδεα στο μυαλο η μεταβολη,αλλα λιγο η μεγαλη αποχη,λιγο το σκοταδι του δωματιου,λιγο το νεγκλιζε που δεν εβλεπες και πολλα με κρατησαν εκει,δεν προσπαθω να δικαιολογησω τον εαυτο μου,ειμαι εμπειρος στα βλαχαδερα μιας και μονο τετοια ερχονται στη φτωχομανα Θεσσαλονικη!!!

Παω να φιλησω,μου γυρναει το κεφαλι Θυμός δευτερη ξενερα...(ειπαμε για τις υπηρεσιες που αναγραφονται στα γνωστα σαιτ)Μαλακία
Παει κατω για πιπα,πιπα?
Ποιο πολυ μαλακια βαρουσε παρα τον ειχε στο στομα της Κεφάλι σε τοίχο!
Στο 5αλεπτο μου λεει σεξ(Αγγλικα οτι να ναι φυσικα,ειπαμε βλαχαδερο)
Την βαζω για 69 και αρχισε να σπαρταραει,πεταγοταν συνεχεια οποτε ουτε 69 εγινε,μπορει να μου ειπε 4-5 φορες την λεξη σεξ,λεω αντε παμε για σεξ Κεφάλι σε τοίχο!
Καθεται απο κατω και εκει επιτελους βλεπω το πραγματικο σωμα(οχι βεβαια των φωτογραφιων)αλλα κοιλια και ραγαδες Κεφάλι σε τοίχο!
Παω να τον βαλω μεσα,σηκωνει το ποδι το ενα και δεν μπορω ουτε να την καρφωσω,ουτε να γαμησω,τι σκατα που την βρηκατε αυτη ρε σεις?
Παω να κατεβασω το ποδι,μου λεει No Κεφάλι σε τοίχο! βρε γαμω το κερατο μου,λεφτα σας δινουμε,δεν μας το προσφερεται δωρεαν Εμμμμ
Την βαζω στα 4 και κατευθειαν βαζει το ενα χερι στο ποδι μου για να σπρωχνει και το αλλο στα αρχιδια μου για να τελειωνω,η απολυτη ξεπετα!!!
Στο τελος την ρωταω,που θελεις να σε χυσω,μου απανταει οπου θελεις,λεω στομα?
Μου λεει οχι αλλα στο προσωπο αν θελεις,απλα να κρατας τα μαλλια μου,λεω και γω οκ..
Παω να τελειωσω και την ωρα που βγαινουν τα αζαζελακια,μου βαζει τον πουτσο αναμεσα στα βυζια της Κεφάλι σε τοίχο!
Τη λεω τι σκατα κανεις ρε πουστη μου,αλλα λεμε,αλλα κανεις?
Το μαλλι ηταν η απαντηση της Μαλακία

Σε γενικες γραμμες το καρπουζι ηταν μαπα!!!

Υ.γ Εκει στο γραφειο,σταματηστε να μας πουλατε τις Ουκρανιδες και τις βλαχοχωριατοπουλες απο Τατζικισταν και Ουζμπεκισταν για Ρωσιδες,δεν ειμαστε τοσο χαζοι οσο νομιζεται!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.600
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, houdin, pannap και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2018
Ήθελα να ξερα τί πήγες να κάνεις σε γκόμενα που δεν έχει ούτε μια γυμνή φωτογραφία....
03 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ήταν η μόνη που άξιζε βάση φωτογραφιών αλλά η πραγματικότητα ήταν τελείως διαφορετική!!!
04 Ιουλίου, 2018
κριμα ρε γαμωτο οταν μας τυχαινουν φολα περιπτωσεις
04 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περίπου το 80% από αυτές που έρχονται είναι φόλες και κοιτάν το χρήμα και τίποτα άλλο,μόνο σ'αυτή την πόλη γίνονται αυτά!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4