Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Προσπαθώ πάντα αν είμαι αντικειμενικός στις κριτικές μου και να μην χαντακώνω τις κοπέλες...βεβαια σε κάποιες περιπτώσεις εξαπάτησης δεν μπορώ να μείνω με το στόμα κλειστό...

Γενικά στη ζωή μου λόγο μιας κάποιας οικονομικής ευχέρειας (δουλεύω από τα 20 και δεν τα βρήκα έτοιμα) έχω μάθει να σέβομαι και να ανταμείβω τους ανθρώπους που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους προκειμενου να περάσω εγώ καλά όπως για παράδειγμα τους σερβιτόρους...πολλές φορες ίδιος τα τελευταία χρονια με έχουν πλησιάσει και μου έχουν πει ευγενικά ότι δεν τους συμβαίνει συχνά κάτι τέτοιο...

κάπως έτσι είναι και με τις εκδιδόμενες κοπέλες...αν περάσω καλά και εφόσον η κοπέλα δείξει ότι προσπαθεί να με κάνει να περάσω καλά dene χω κανένα πρόβλημα να της χαρίσω 10 euro...θεωρώ όμως απαράδεχτο να απαιτεί από εμενα να της τα δώσω με το ζόρι...έτσι λοιπόν και με την συγκεκριμένη όταν από τα 150 της εξήγησα ότι έπρεπε να μου δώσει 10 πίσω και είδα ότι κολλούσε της εξήγησα ότι είχα ειδοποιήσει και το πρακτορείο...(το οποιο βεβαια μου απάντησε ότι η κοπέλα μόλις είχε φτάσει και δεν ήταν σίγουροι αν κρατούσε ρέστα?!?!?!?!?)

Θεωρούν δηλαδή όλοι ότι πρέπει εγώ να έχω τα λεφτά ακριβώς και σε περίπτωση που δεν τα έχω πρέπει υποχρεωτικά να αφήσω το 10 euro δώρο...αυτό που με εκνεύρισε περισσότερο ήταν ότι η συγκεκριμένη κοπέλα το διακωμώδησε προφανώς στα ρωσικα με κάποιον στον οποιο μίλαγε όσο εγώ περίμενα σαν μαλάκας στο κρεβάτι και εκείνη χασκογελούσε επαναλαμβάνοντας 10 euro...

Όσον αφορά τη κοπέλα απλά και σύντομα

1. Μηδέν επικοινωνία γνώση της αγγλικής
2. Μηδέν πρωτοβουλία
3. Πρόσωπο πολύ ποιο διαφορετικό
4. Σώμα πλαδαρό, στραβοχημενο κώλο με μεγάλα αλλα πεσμένα βυζιά
5. Δεν φιλούσε και δεν ήθελε πολλές επαφές όπως γλείψιμο λαιμό κλπ κλπ
Πάνω στο sex προσπαθούσε να με ρωτήσει αν της έκανα σημάδι στο λαιμό
6. Το βασικότερο θετικό ότι μοσχοβολούσε

Από εκεί και πέρα οι αποφάσεις δικες σας....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.066
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steveman7, Jim25jim, rambo1982 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2