Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση με την Masha στο Athens Prive. Διαβαζοντας τις κριτικες περιμενα να περασω μια τελεια ωρα με μια κοπελα που γουσταρει να κανει σεξ και δεν κωλωνει πουθενα. Γελαστηκα ομως. Οταν μπηκε μεσα και αρχισε να γκρινιαζει για το δωματιο καταλαβα οτι δεν θα τα παμε καλα. Το δωματιο ηταν αξιορεπεστατο παντως. Μετα απο λιγη γκρινια πεσαμε στο κρεββατι και πηγα να την φιλισω ωστε να αρχισουμε να ζεστενομαστε και νταν η πρωτη κεραμιδα συγνωμη μου αρεσει το σεξ αλλα οχι τα φιλια. Τι γραφεις τοτε κοριτσι οτι δινεις γλωσσοφιλα??? Λεω δεν γ@@@μιετ@@@ι αν ειναο το σεξ καλο δεν πειραζει αρχιζει να με γλυφει με πολυ καλη τεχνικη βεβαια οχι κατι exΚεφάλι σε τοίχο!treme αλλα παραπονο δεν ειχα. Της λεω ξαπλωσε τωρα να σε περιποιηθω εγω αρχιζα να γλυφω το μοσχομυριστο της γατακι και εκει που παω να βαλω δαχτυλο τραβιεται και μου λεει οχι δαχτυλο δεν αισθανομαι ανετα. Ξενερα δευτερη. Ολη αυτην την ωρα που την εγλυφα αυτη κοιταζε τα αστρα και σχολιαζε την ζεστη. Καμια συγκεντρωση στα του αγωνα. Της λεω περνα το προφυλακτικο να τελειωσει ο πρωτος γυρος να δουμε μπασ και ο δευτερος ηταν καλυτερος. Το βγαζει και η τυπισα μου λεει μπορεισ να το βαλεις εσυ γτ εχω νυχια και φοβαμαι μην το σκισω????Κεφάλι σε τοίχο! το βαζω και ταυτοχρονα εκλαιγα τα λεφτα μου που ηταν και για πρωκτικο. Αφου την βαζω στα τεσσερα και αρχιζω να την πηδαω πα να αλλαξω τρυπα και να δοκιμασω το κωλαρακι της. Εκει καναμε μια ωρα μεχρι να μπω. Βαλε σαλιο μου ελεγε γτ δεν ειναι υγρο μετα βγες βγες να βαλω λιπαντικο μετα απο λιγο ξαναβγες να βαλω και αλλο λιπαντικο λες και ειχα 2 μετρα πουτσα. Με τα πολλα πολλα τελειωνω στα βυζια της. Μπανακι τσιγαρακι και παω για δευτερο γυρω αρχιζε να μου τον παιζει αδιαφορα και ξενερωμενα και επειδη δεν εβλεπα χαηρι την εδιωξα μια ωρα αρχητερα.
Η Μασα μου "μασησε" καλα καλα το πορτοφολι μου και μετα πηρε τον μπουλο. Αισχος μια απο τις χειροτερες συνεδριες μου ή μαλλον η χειροτερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 laiono13, Spanakeros, old boy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού