Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 1 10
Call-Girls 2969
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
το κορίτσι είναι όντως στην Αθήνα και όχι στο Ηράκλειο... αυτή η Λολίτα χρησιμοποιεί τις φωτό της Ιρίνας
Υπάρχουν μερικές διαφορές, έχει κάνει λέηζερ στο ταττού του αριστερού μπράτσου σε προσπάθεια να το αφαιρέσει...,
δεν είναι με τίποτα 1,78 το πολύ 1,72-3..., το στήθος της είναι πλαστικό και πετρώδες και οι φωτογραφίες που είναι πιό κοντά στην πραγματικότητα είναι οι πολύχρωμες και όχι αυτές που είναι μαυρισμένη...
στα του αγώνα... δεν προχωρήσαμε σχεδόν καθόλου γιατί η κοπέλα δεν απέπνεε ίχνος διάθεσης να γαμηθεί και αφού είκοσι λεπτά μετά την πρώτη είσοδο μου στον χώρο, δεν με είχε φιλήσει δεν με έιχε αγκαλιάσει δεν είχε γδυθεί δεν είχε χαμογελάσει.... έκανε πως έψαχνε για καπότες και προσπαθούσε πρώτα να μου πουλήσει μασάζ και μετά φετιχιστικό με αυτήν αφέντρα και εμένα υποτακτικό.... τόσην ώρα δε, με το ζόρι της είχα αφαιρέσει το σουτιέν και όταν πήγα να της χαιδέψω το μουνάκι πετάχτηκε 3 μέτρα πίσω σχεδόν βγήκε από το δωμάτιο...
έβαλα λοιπόν τα γέλια και είπα να μην κάψω 140....
α σημειωτέον στην αρχή ήθελε να μου πάρει 150 για κάποιο λόγο...
θα της είπαν ότι κάνει πολύ καλό μασάζ...
Πιθανότατα δεν θα κερδίσω το εκπτωτικό κουπόνι ούτε θα έχω το bonus στην κλήρωση που θα κάνει ο Ampelales... με την όχι καλή κριτική μου...
αλλά νομίζω πως προέχει η προστασία των συναγωνιστών...

Πληροφορίες Συνάντησης

Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
clonarius
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
20.119
Πόντοι:
5.946
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AmoKomA, mano$, Caboom και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2018
φίλε clonarius έσωσες κόσμο, την είχα μαρκάρει για "συνέντευξη", χρωστάω κέρασμα Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1