Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το ραντεβου με το Μαρακι εγινε μηνες πριν απλως γραφω τωρα. συνεννοηση με το γραφειο οπως παντα καλη. σκαει μυτη στο σπιτι με ενα τζιν και μια μπλουζα απλη οταν την ειδα δεν μου γεμισε το ματι, αν την εβλεπα εξω ετσι οπως ηρθε δεν υπηρχε περιπτωση να ασχοληθω καν.. βαζω ποτακι για μενα ρωταω αν θελει και απαντησε θετικα, η κοπελα ειναι πολυ παιχνιδιαρα δεν σου δειχνει την εντυπωση οτι εινα call girl εκανε χαβαλε, αγκαλιες, φιλια λες και ηταν κοπελα μου ( εμενα μου αρεσουν αυτα ). μπαινει για μπανακι και βγαινει με την πετσετα και ερχεται στο κρεβατι παιδια το στηθος της ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΠροσκύνημαΠροσκύνημα ειναι τελειο και το κυριοτερο φυσικο επαθα πλακα. ξεκινησε με γλωσσοφιλα και αγκαλιτσες, μετα κατεβηκε και των πηρε στο στομα αρκετη ωρα, εκανε πολυ ωραια πιπα δεν της το ειχα, μετα φοραω σκουφι και την βαζω απο πανω για να βλεπω τις απιστευτες βυζαρες της δεν ηξερα τι να κανω γλωσσοφιλα η να γλυφω τις βυζαρες της, τα ηθελα ολα, αλλαξαμε 3-4 στασεις και τελειωσα στο στοματακι της ( τοτε δεν ηταν εξτρα τωρα απο οτι βλεπω το εχει βγαλει τελειως απο τις υπηρεσιες της )τιμησε τα λεφτα της. εχω παει με πολυ καλυτερες και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες αλλα παιδια τετοιες βυζαρες μεχρι τωρα πουθενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
387
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, Giannis vita, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2018
Ετσι ειναι,τωρα που...αγαπησε!!! μερικα τα κραταει για τον καλο της!!!
S
SANIM
02 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λες??Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
03 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθε μηνα αγαπαει αυτη ... Μαλακία α ρε κοροιδα αιμοδοτες που υπαρχουν . Μην ανοιξω το κωλοστομα μου για το ουκρανακι ... καλα κανει απο την αλλη ομως . Οτι φαω κ οτι αρπαξω ... ξυπνα αγαπουλη ξυπνα !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3