Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 56 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Η κριτική αυτή γίνεται για το λόγο του ότι ορισμένοι από εσάς πρέπει να προστεταυτούν από τις φωτογραφίες των γραφείων εφόσον αυτές είναι τέρμα παραπλανητικές.
Συνάντηση με την κοπέλα σε γνωστό ξενοδοχείο , έρχεται από το σπίτι και αντικρίζω μια Νανά Καραγιάννη. Το κορίτσι είναι σε σημείο ανορεξίας έτοιμο να σπάσει δεν πιστεύω ότι κάποιος
μπορεί να βγάλει γούστα πάνω της. Οι φωτογραφίες του γραφείου δείχνουν ένα άλλο σώμα με λίγο κρέας τουλάχιστον πάνω της ενώ από κοντά αυτό που θα αντικρίσετε θα σας τρομάξει. Επειδη εγώ
όμως δεν στέλνω καμία κοπέλα πίσω το έχω αυτό το κακό ....oπότε και ξεντύνετε και αρχίζει μια πίπα μέτρια μπορώ να πω και στα του αγώνα ήρθε καβάλα στο άλογο εκεί φοβόμουν με την σπάσω τέλος πάντων τελείωσα και τέλος αυτό ήταν. Δεν ψήθηκα για άλλο γύρο , ήταν ίσως από τις χειρότερες εμπειρίες μου στο άθλημα. ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΈΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΒΑΣΗ ΣΤΙΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ. ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ.Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
171
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, ark153, blizardeye και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2018
Ευχαριστω για την κριτική σου. Το σκεφτόμουνα και εγώ για την μικρή. Αν είχες δει και τις υπόλοιπες κριτικές πολλοί λένε ότι είναι skinny φάση. Δεν νομίζω ότι είναι κακό να στείλεις μια κοπέλα πίσω, ειδικά αν αυτό που περιμένεις είναι τελείως διαφορετικό απο αυτό που βλέπεις στο site
29 Μαΐου, 2018
Κι αυτο που λές ειναι μια οπτική ok.. Νανα Καραγιάννη με τπτ βασικά..

Αλλά ρε μαν έχει τόσες κριτικές.. ολα εχουν ειπωθεί για τη κοπέλα.. οποτε.. Χμμμ;

https://s33.postimg.cc/u6bz5ajqn/IMG_20180113_003300_4.jpg
29 Μαΐου, 2018
Σόρρυ φίλε μου αλλά την κοπέλα την έχω πάρει και δεν έχει σχέση με αυτό πού λες. Είναι όντως πολύ αδύνατη αλλά δεν είναι με τίποτα στα όρια της ανορεξίας. Όσο για τον φόβο σου μην την σπάσεις σε διαβεβαιώνω ότι δεν σπάει καθόλου εύκολα!! Μην σε σπάσει αυτή πρέπει να προσέξεις Μεγάλο χαμόγελο, εγώ την επόμενη μέρα του ραντεβού πού έκανα μαζί της αποφάσισα να κόψω το κάπνισμα, δεν κάνω πλάκα!! Γερο-μύστης

Αλλά οκ δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα και δεν αρέσουν σε όλους τα ίδια πράγματα, 25 κριτικές γράφουν ότι η κοπέλα είναι για ειδικά γούστα δεν τις είδες Χμμμ; Άυτο δε το παράξενο πού κάνετε κάποιοι ενώ δεν σας αρέσει καθόλου εμφανισιακά η κοπέλα να την κρατάτε αντί να την διώχνεται αγγίζει τα όρια του σαδομαζοχισμού!!! Αναρωτιέμαι τα χρήματα σας δεν τα λυπάστε Χμμμ;
Φιλικά πάντα και χωρίς καμια διάθεση να σε προσβάλω Καπέλο
29 Μαΐου, 2018
Τελικά ποσο αδύνατη είναι; Μήπως έχει αδυνατίσει απο τον Ιανουάριο;
30 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ την συνάντηση Κατσικογάμης μαζί της την είχα τον Απρίλιο. Επιβεβαιώνω την φώτο του Ampelale.
Τώρα να έχει γίνει μέσα σε ένα μήνα "Νανα Καραγιάννη" χλωμό το κόβω.
31 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή μου αυτή η φωτογραφία είναι απάτη. Τουλάχιστον δεν συμβαδίζει με την πραγματικότητα ή είναι πολύ παλιά . Το κορίτσι είναι κόκκαλοΕμμμμ
31 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την συνάντησα 10 μέρες πριν απο σένα φίλε μου. Ναι είναι αδύνατη, σε σημείο να τρομάξεις, αλλά όχι και Νανα Καραγιάννη. Κι από αντοχές και όρεξη, χτυπάει κόκκινα!!! VTEC κανονικό!!!!
31 Μαΐου, 2018
Ντάξει προφανώς ειναι για ιδιαίτερα γούστα οπως εχει ειπωθεί.. μπορει κάποιος να φάει φρίκη με τη μικρή. δε το θεωρώ παράλογο..
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8