Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα συναγωνιστές!!
Η κριτική μου για την κοπελα δεν είναι μακριά από τους άλλους δυο συνάδελφους ούτε και κοντά, αλλά μια και τα γούστα μας έχουν διαφορετικά κριτήρια.... Προσκύνημα είναι λογικό εγώ να δίνω βαρύτητα κάπου αλλού.
Κατ’ αρχή στα θετικά η κοπέλα έχει μακράν το καλύτερο βαθύ τσιμπούκι!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Εκεί είναι εκτός συναγωνισμού μια και τον έπαιρνε τόσο βαθιά που παραλίγο να μου βάλει και τα μπαλάκια στο στόμα της… δεν κατάλαβα που τον έβαζε μια και να μην περιαυτολογήσω αλλά από μέγεθος είμαι πάνω του μετρίου.
Βέβαια στην προσπάθεια της ακουμπούσε ενοχλητικά λίγο δοντάκια αλλά γενικά εκεί το άθλημα το έχει. Στα αλλά ήταν σε όλα δεκτική, φιλική με χαμόγελο και δεν είπε σε τίποτα όχι!!
Γλωσσωφιλα βαθιά με πάθος και απλόχερα.
Από εμφάνιση τώρα είναι μέτρια προς καλή δεν μπορώ να πω ότι είχε σχέση με το μοντελε πρόσωπο που εμφανίζετε στις φωτο του side αλλά γενικά είναι συμπαθητική.
Ήταν πεντακάθαρη και επειδή είχα ζητήσει και προετοιμασία για anal το κολαρακι της το οποίο και ξέσκισα παρεμπιπτόντως ήταν πεντακάθαρο.
Το βυζι δυστυχώς είναι μικρό και πολύ πεσμένοΘυμόςΘυμόςΘυμός και από τα αρνητικά ήταν ότι γενικά το κορμί της ήταν χαλαρό, η δε πίσω τρύπα παραδουλεμένη…
Γενικά δεν πέρασα άσχημα αλλά μου έλειψε η φρεσκάδα της νιότης που έχει η φίλη μας δεν το είχε.
Πάμε για άλλα!!!

Ελπίζω να βοήθησα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, nik1410 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2018
Η αισθηση του κωλου ειναι οτι ειναι δουλεμενος σαν της Δημητρας του Agn η πολυ χειροτερα?
02 Μαΐου, 2018
Φίλε bill9999 αυτές που δίνουν κωλο έχουν αρχίσει να χάνουν την «φρεσκάδα της νιότης» δυστυχώς! Κεφάλι σε τοίχο!

Και μια ερώτηση εάν επιτρέπεται... Ντροπή
Ποιο είναι το «μέτριο μέγεθος» γιατί οι απόψεις διίστανται:
Αλλοι λένε 10, αλλοι 12 και αλλοι 15..! Χμμμ;
Έτσι για να ξέρουμε δηλαδή που να «βαδίζουμε» όταν με το καλό την συναντήσουμε...! Ναι!
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mέτριο είναι το καβλί (μήκος-πάχοσ) που δεν τσούζει/ξεσκίζει τοκωλάντερο της κορασίδοςΓερο-μύστης
P
PEODAS
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Jimm75 δεν ξερω αν είναι ειρωνικο η όχι το σχόλιο σου... αλλα εγω επειδή είμαι καλη καρδιά θα το παρω σαν πραγματική ερώτηση. ενώ ρωτας η Πουτσα μου είναι 17Cm αλλά δεν εχω στοιχεία για πάχος!! σορρυ.
την επόμενη φορα που θα εχω παχυμετρο διπλα μου θα την μετρήσω και θα σε ενημερώσω!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4