Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο, τι εχει πει και ο συναγωνιστης στην 1η κριτικη ισχυει. Οι φωτογραφιες της κοπελας ειναι παλιες, απο κοντα ειναι πολυ πιο νταρντανα, ψηλη και γεματη με μπουταρες και κωλαρα. Εμενα προσωπικα δεν με χαλασε απλα για καποιον που θα δει τις φωτο της κοπελας μην νομιζει οτι ειναι ετσι. Μου παραδεχτηκε κιολας οτι περσυ ηταν πιο αδυνατη και εκανε μοντελινγκ. Ψιλιασμενος απο την κριτικη του 1ου φιλου, ρωτησα το γραφειο αν κανει ακαπωτο και ειπαν οχι, οτι τα κανει ολα εκτος απο ακαπωτο. Πραγμα που δεν αληθευε γιατι δεν εκανε ουτε φιλι με γλωσσα. Στηθος καθαρο 3αρι λαχταριστο το ρουφηξα για πολλη ωρα. Η κοπελα ειναι καινουργια και γενικα δεν το εχει με πρωτοβουλιες. Σε αφηνει μεν να κανεις οτι θελεις αδιαμαρτυρητα, βογγαει πραγματικα απλα εχει ενα ανεκφραστο βλεμμα σαν να μην ενδιαφερεται γι αυτο που κανει. Επικοινωνια καλη με αγγλικα αν της μιλας αργα και καθαρα. Πρωκτικο ειχε περιεργη αισθηση στην αρχη αλλα μετα ανοιξε πιο πολυ και ειχε καλη αισθηση, εβαλε και αρκετο τζελ. Ενα πραγμα που με παραξενεψε και το συναντησα πρωτη φορα σε γυναικα ειναι οτι κατα την διαρκεια του οργασμου της δεν ηθελε να ειμαι μεσα της. Μου ελεγε "stop" και με εσπρωχνε εξω. Την ρωτησα γιατι και δεν ηξερε να μου το εξηγησει. Κατι σαν να προσπαθουν να βγουν υγρα και να μποκαρει κατι την εξοδο. Δεν το ευχαριστηθηκα πολυ γιατι ηταν διαθεσιμη προς βραδυ, ωρα που δεν λειτουργω συν οτι ειχα και μια αδιαθεσια με το στομαχι. Ισως και να την ξανασυναντουσα, την προτιμησα γιατι δεν ειχε κατι καλυτερο διαθεσιμο στην πολη αυτη την περιοδο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
4.251
Πόντοι:
6.817
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, thegun, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού