Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε γενικές γραμμές, θα συμφωνήσω με αυτά που έγραψε ο συμπαίκτης Old Boy. Μια καλή συνάντηση, που γρήγορα όμως θα ξεχαστεί.

Εμφάνιση (πρόσωπο): Ότι βλέπετε στην φωτογραφία με το μαύρο μπουφάν, λίγο πιο "σπασμένη". Στα 34 την κόβω. Extentions στο μαλλί, που δεν είναι το δυνατό της σημείο. Χείλια ροφός, περισσότερο και από τις φώτο, γιατί το κάνουν οι ηλίθιες;

Εμφάνιση (σώμα): Καλό το σωματάκι, τα βυζιά 3άρια γαμεύσιμα αλλά όχι πολύ καλή δουλειά, είναι αλλήθωρα. Η ρόγα σε πλήρη διαστολή μπορεί να είναι και 3 εκατοστά μήκος! Γενικά, καλό πακετάκι, με πολλά τατουάζ, χωρίς κάτι ουάου αλλά και χωρίς κάποια παραφωνία.

Γενική συμπεριφορά: Καθαρή, ευχάριστη, χαμογελαστή, μια χαρά κορίτσι. Δεν τρώει χρόνο, ακόμα και στο μπάνιο μπαμ μπαμ.

Επικοινωνία: Google Translate. Έμαθα πως είναι δασκάλα Tai Chi σε παιδάκια στην Μόσχα, ή τουλάχιστον έτσι θέλει να λέει. Έχει κάνει αρκετά τουρ σε Τουρκία και άλλες χώρες, πρώτη φορά στην Ελλάδα, θα ξαναέρθει τον Μάιο. Δεν δίνει κώλο, τον φυλάει για τον άντρα της "για να πάρει και αυτό κάτι πρώτος"!

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: Την ιδρώνει την φανέλα! Δεν παίρνει πρωτοβουλίες, αλλά πάει όπου την πας. Πίπα καλή, χωρίς χέρι, με καλά Deep Throat κατεβάσματα. Καλά στησίματα στο πήδημα. Βγάζει και κάτι κραυγούλες που μου άρεσαν. Στον πρώτο γύρο, στο τέλος, της γάμησα τα βυζιά και έχυσα στο πρόσωπό της, χωρίς κανένα μα και μου από μέρους της (από μύτη και κάτω). Στον δεύτερο μέσα στην καπότα με doggy.

Σχέση απόδοσης/τιμής: ΟΚ. Στα 160 με CIF έχω πάρει και καλύτερες, και πολύ χειρότερες.

Εναλλακτικός τίτλος κριτικής θα ήταν "Η Χρυσή Μετριότης"

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.174
Πόντοι:
18.330
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, stelios13, mick11 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού