Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 56 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ξένια είναι μια κοπέλα 23 χρονών για ειδικά γούστα. Και εξηγώ:

Εμφάνιση (πρόσωπο): 6. Τίποτα ιδιαίτερο, ούτε κακό ούτε καλό. Έχει ένα θέμα με τα δόντια που είναι λίγο στραβά και κίτρινα, και της το είπα, και μου είπε πως θέλει να μαζέψει λεφτά να το κοιτάξει. Κανένας συνάδερφος να βοηθήσει και να πληρωθεί σε είδος; Ματάκι

Εμφάνιση (σώμα): 6. Για ειδικά γούστα. Η κοπέλα είναι περίπου 1.42 ύψος και 42 κιλά. Στήθος ΠΛΑΚΑ με μικρές ρόγες. Κωλαράκι πολύ μικρό αλλά ωραίο, κυριολεκτικά χωράει σε μια μεγάλη παλάμη όλο. Καλοσχηματισμένο μουνάκι, και ωραίο κωλοτρυπίδάκι, που με +20 το δίνει (δεν πήρα, την λυπήθηκα). Μικρά ποδαράκια, όλα μικρά, αλλά τίποτα δυσανάλογο. Σαν να πήρες μια κανονική γυναίκα και να την σμίκρυνες.

Γενική συμπεριφορά: 9. Ευγενική, καθαρή, μες την χαρά, και την καύλα. Ζουζουνάκι.

Επικοινωνία: 10. Εάν και σίγουρα όχι Ελληνίδα (στα αρχίδια μου), τα μιλάει άψογα. Και έχει και μυαλό. Κάνεις κουβεντούλα, εάν την αφήσεις ξεφεύγει λίγο στην πάρλα.

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 9. Μια χαρά το γουστάρει το καυλί. Καλό τσιμπούκι, με προσπάθειες για deep throat όπου όμως πνίγεται εύκολα (έχει μικρό στοματάκι, και ο πούτσος φτάνει αμέσως στο λαρύγγι!), χωρίς χέρι, πέρασμα και από τα @@. Από κει και πέρα την κάνεις ότι θες. Είναι αυτό που είπε και ο άλλος από κάτω "spinner". Μα, με 40 κιλά, μπορείς να κάνεις πολλά και εύκολα. Στο πισωκολλητό έδωσε ρέστα, νομίζω πως έχυσε κι'όλας. Ζήταγε σκαμπίλια στον κώλο, και σηκώνει αγριάδες (με μέτρο). Χύσιμο στο στόμα (τα φτύνει).

Σχέση απόδοσης/τιμής: 8. Αλλά για ειδικά γούστα, όχι για τα δικά μου.

ΠΡΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟ: Λάθος marketing κάνετε στην κοπέλα. Η κοπέλα δεν μπορεί να ανταγωνιστεί στα ίσια άλλες κοπέλες που απλά κάνουν ένα πρόγραμμα Χ, είτε από το δικό σας είτε από άλλο γραφείο. Πρέπει (και θέλει και η ίδια) να την προωθήσετε για αυτό που είναι και αυτό που μπορεί να είναι: Μια "πολύ μικρή" κοπέλα. Βγάλτε της καινούργιες φωτογραφίες με μια στολή "γιαπωνέζας μαθήτριας" (ξέρετε εσείς), να φαίνεται και το ανύπαρκτο βυζάκι, δώστε της και ένα μεγάλο γλυφιτζούρι να κρατάει στις φωτογραφίες, και διαφημίστε αυτό που είναι και αυτό που θέλει να είναι. Η Ξένια είναι για ειδικά γούστα, και πολλοί εκεί έξω το ψάχνουν αυτό που μπορεί να κάνει. Βοηθήστε την και το γραφείο σας να τους βρει όλους αυτούς, νομίζω θα ανέβουν και οι δουλειές της / σας.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.174
Πόντοι:
18.330
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Antonis_Greece4, Jim25jim και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2018
Συμφωνω σε ολα με τη περιγραφή σου οσο αφορά τη κοπέλα.. αλλά οσο αφορά το "μαρκετινγκ" που λες, νομιζεις οτι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν έχει πελατεία;;
Στη κριτική μου ανέφερα οτι η συγκεκριμένη κατηγορία skinny εχει μεγάλο fun club, πιο μεγάλο απο οσο νομίζεις που δε χρειάζετε κανένος είδους μάρκετινγκ!
Αστο τύπε, κάτι τέτοιες βάζουν κάτω πολλές δίμετρες με βυζάρες κ κωλάρες.. γούστα ειναι αυτά.. δεν ειναι τυχαίο μετά απ τη φωτο της που ανέβασα γράφτηκαν άλλες 8 κριτικές.. οπότε ασε το γραφείο δε χρειάζετε απο μάρκετινγκ .. Φιλικά πάντα! Γερο-μύστης Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1