Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Άψογη επικοινωνία με το γραφείο.

Τώσα σχετικά με την συνάντηση και την κοπέλα δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος.
Ηλικιακά η κοπέλα βρίσκεται περίπου στην ηλικία που γράφει αλλα δεν νομίζω να παίζει ρόλο αν είναι 19, 20, 21 (για εμένα το ίδιο είναι).
Στο πρόσωπο δεν μου άρεσε αλλα το σώμα της αρκετά καλό, η διαφορά με τις φωτογραφίες είναι ότι έχει τατουαζ, το στήθος είναι χαλαρό και ο κόλος αν δεν γυμναστεί θα τον νικήσει γρήγορα ο νόμος της βαρύτητας (την σώζει η ηλικία της) έχει όμως πολύ ωραία δάχτυλα και πόδια.
Αυτο που δεν μου άρεσε στην συνάντηση είναι ότι η κοπέλα δεν είχε όρεξει για "επαφή" της έδωσα και τον χρόνο της αλλά δεν, τώρα αν ήταν σε κακή μέρα ή κουρασμένη δεν με ενδιαφέρει κίολας γιατί εγω πληρώνω για τις υπηρεσίες της.
Την έδιωξα σχετικά νωρίς επειδή ξενέρωσα με την όλη φάση.

Δεν πρόκειται να την ξανα συναντήσω, κορίτσια όμως απο το ίδιο γραφείο θα συναντήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, ζαχαριας μαυρος, panagos7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
Χάλια φίλε τη δοκιμασα πρόσφατα. Αξύριστη δίχως διάθεση το έκανε αγγαρεία γενικά και ήρθε από γρίπη!!! Έλεος με τα μαλακισμενα κάθε φορά. Αν δεν είσαι καλά κάτσε σπίτι σου.
26 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον δεν εχουν καταλαβει οτι τις κοπελες τις διαλεγουν απο τις φωτογραφιες,αυτο που βλεπεις αυτο γουσταρεις.....ειναι απαραδεκτο να μην ειναι περιποιημενες και υγιεις........Θυμός
22 Απριλίου, 2019
Μια από τα ίδια δεκτική μεν αλλά πολύ κουμπομενει σαν να το έκανε με το ζόρι... Για αυτό μάλλον έχει εξαφανιστεί...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3