Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 56 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γενικά είμαι πληθωρικομοντελέ τύπος (μη με ρωτάτε τι σημαίνει αυτό, ότι καταλαβαίνετε). Και μου αρέσουν οι μικρόσωμες, πετίτ κοπέλες. Παρόλ'αυτά η Ξένια με εξέπληξε...
Λοιπόν. Μετά τις κανονικές σε σωματότυπο κοπέλες (άνω κατηγορία για τα γούστα μου), έρχονται οι μοντελέ με καμπύλες (το ιδανικό μου). Πιο κάτω βρίσκεις τα μοντελομοντέλα, εκεί που οι έννοια στήθος - κώλος ανήκει στην φαντασία και μόνο. Προχωρώντας είναι οι σκίνυ και.......δυο στροφές μετά βρίσκει κανείς την Ξένια...
Αυτά περί σώματος με την προσθήκη του στήθους νουμερο μηδεν. Πρόσωπο μετριοκαλούλι.
Υπηρεσίες. Πρόθυμη το δίχως άλλο. Δεν λέει όχι και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει. Χέρι αφήνει, φιλί βαθύ στο στόμα αρκετά καλό, στάσεις ότι θέλεις όπως θέλεις χωρίς να δυσανασχετεί, αντίθετα το παλεύει να το ευχαριστηθείς. Διάθεση και αντοχές μεγάλες, σίγουρα περισσότερες από τις δικές μου. Αγριμάκι θα το χαρακτήριζα.
Στοματικό λίγο πάνω από το νορμάλ/συνηθισμένο. Πολύ καλό το γεγονός ότι περιποιείται τα πάντα. Αν δεν ήταν τόσο νέα (δεν παίζει να την εχει δει) θα έλεγα ότι πήρε κατά λέξη το σλόγκαν της διαφήμισης "η μαμά μου η καλή καθαρίζει με roli". Roli δεν κράταγε αλλά η γλώσσα της το ίδιο καλά καθάριζε...
Με λίγα λόγια καλά.
Πρέπει να αγαπάς το σκίνυ και ότι υπάρχει μετά από αυτό.
Πρέπει να έχεις αντοχές και να θες να δώσεις πόνο.
Πρέπει να μπορείς να ζήσεις χωρίς βυζί.
Αν ναι, συναντιέστε...





Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, spipis71, kaavlas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού