Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και περιεργη η επικοινωνια μαζι της,δεν παυει να ειναι οκ η κοπελα!Μεγάλο χαμόγελο Για την εξωτερικη εμφανιση δεν θα πω κατι παραπανω....μια λεξη που μου ερχεται στο μυαλο και ειναι "Ονειρο" (Ναι!). Τι Πεγκυ Ζηνα την ειπα! Τι Εφη Αλεβιζου!Μεγάλο χαμόγελο Το μωρο εχει την μοναδικοτητα της.Καπέλο

Συνεπεστατη στο ραντεβου...εσπασε ο παγος της αρχης,αλλα κ παλι τα καρδιοχτυπια στην καρδια μου απο τον αρχικο μου ενθουσιασμο ακομα με βασανιζαν. Αυτο το χω παθει με αλλες 2-3 στην ζωη μου,ανεξαρτητα αν κανουν αυτο που κανουν!Έρωτας
Ντουζακι για αρχη και μετα ξεκινησε το ρεπερτοριο μας!
Στο κρεβατι πανω επεσε το μπαλαμουτι κ τα χειλια μας δεν ξεκολλουσαν καποιες στιγμες! Και το μωρο επαθε πλακα αφου με λει" πρωτη φορα με φιλανε τοσο ωραια"(Γλώσσα).
Την εστησα για γλειφομουνι που γουσταρε αρκετα. Παραλληλα επιανα κ τις θεικες βυζαρες της που ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει!Κουλ
Μετα απο λιγο με περιποιηθηκε κ αυτη...με πολυ σαλιο,ελαχιστη χρηση χεριου κ που κ που να τον εξαφανιζει ολο(Προσκύνημα).
Με εφερνε συνεχεια στα ορια μου.. Ωσπου καποια στιγμη την σταματαω κ την εστησα ιεραποστολικα για αρχη. Πολυ καλη συμμετοχη κ με ερωτολογα!Γλώσσα
Με την σταση που γουσταρε αρκετα μαζι μου ηταν το cowgirl...μου φερνε τις βυζαρες της στη μουρη μου συνεχεια. Να πιανω την κωλαρα της συνεχεια κ να προσπαθω να δωσω ρυθμο. Τι ρυθμο να δωσω? Οταν σηκωσε λιγο τα ποδια της κ πατουσαν το κρεββατι κ μου πιασε τον πουτσο απο τον κορμο κ ανεβοκατεβαινε! Προσκύνημα Μαγεια...Δεν ηθελα κ πολυ!Μεγάλο χαμόγελο

Ξανα ντουζακι κ δευτερο γυρο...Το μονο που θα πω αλλαξαμε ολες τις στασεις με λυσσα!Προσκύνημα
Ακομα κ τωρα μου ερχονται οι στιγμες μαζι της κ αναστατωνομαι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Οι συγκυριες τα φεραν ετσι ωστε η 100 μου κριτικη να ειναι περα απο τα συνηθισμενα! Κουλ

Για το Μαρακι οτι κ να πω ειναι λιγο (Ευχαριστη,λυσσασμενη,εντυπωσιακη). Με εκανε να ξεπερασω καποια πραγματα. Ισως να κανουμε κ μαζι διακοπες φετος!(Μεγάλο χαμόγελο...Έρωτας)

Μην με ρωτησουν καποιοι για στοιχεια επικοινωνιας τα αρχιδια μου θα παρετε!Γαμήσου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.654
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Jim25jim, doc_lin και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2018
05/02/2018 Παγκοσμια ημερα οπου ο Μπουξος αγαπησε παλι πουτανα και πληρωσε πανω απο 30ε Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
07 Φεβρουαρίου, 2018
σε πηρε την παρθενια το μαρακι.ΈρωταςΈρωτας
07 Φεβρουαρίου, 2018
Aν και στο χω ξαναπει θα στο ξαναπω εισαι αρκετα παλιος στο αθλημα με αρκετα χλμ για να πιστευεις τις μπουρδες που λενε οι πουτανες
07 Φεβρουαρίου, 2018
Χαίρομαι που ορισμένοι συναγωνιστές παίρνουν το 100% από το Μαράκι και είναι 10 στο VFM για αυτούς. Εμείς οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί αρκεστήκαμε σε 1 βόλι την ώρα στα 100 χωρίς cim/cif γιατί η κοπέλα ήταν βαμμένη για έξοδοΜαλακία και μάλλον γίναμε σοφότεροι εκ του αποτελέσματος. Αλλά όπως είπε και άλλος, μάλλον βγάζω χολή και πρέπει να το κοιτάξω, μάλλον εγώ έφταιγα και όχι το κουτοπόνηρο Μαράκι....
07 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έφταιγες εσύ συναγωνιστή. Σε σένα ήταν η έξοδος, σε μένα η ακατάσχετη παπαρολογία για τα ψυχολογικά της, κάποιος άλλος πέρασε καλά.
Όπου κάτσει η μπίλια...
08 Φεβρουαρίου, 2018
Κανονισε ρομαντικη παρτουζα Έρωτας
08 Φεβρουαρίου, 2018
Μαλακά μάλλον σε είδε με την ζακέτα και της ξύπνησες τα μητρικα της ένστικτα.
08 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!
08 Φεβρουαρίου, 2018
Ωραία τα λες τύπε, αλλά πώς επικοινωνούμε μαζί της?
09 Φεβρουαρίου, 2018
Που μπορουμε να την βρουμε την εν λογω κυρια;
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2