Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σε ολη την κοινοτητα, επιλεγω την Μαρινα να γραψω την πρωτη μου κριτικη για τον λογο του οτι η γυναικα αυτη οσες φορες εχουμε βρεθει δεν με εχει απογοητευσει ουτε μια φορα.

Με την Μαρινα εχουν προηγηθει αρκετες συνεδριασεις σε σχεδον ολα τα στεκια του κεντρου και του νοτου, οποτε η ημερομηνια ενδεικτικη.
Τι μπορει να γραψει καποιος για τον τυφωνα Μαρινα που δεν εχει ηδη γραφτει, οποτε θα ειμαι περιεκτικος.
Προσωπο σκυλε (εμενα δεν με χαλαει, ισα-ισα προσφερει στην ολη εμπειρια), σωματαρα γυμνασμενη, βυζος φτιαχτος για πολυ γλυψιμο. Μουνακι περιποιημενο και καθαρο.

Με το που μπαινει η Μαρινα στο δωματιο κατευθειαν γλωσσοφιλο και χουφτωματα. Μετα τα διαδικαστικα, τι νεα κλπ. μπαινει για φρεσκαρισμα. Με το που βγαινει ο στρατιωτης ειναι ηδη προσοχη ξεροντας τι θα ακολουθησει, βλεποντας το η Μαρινα ξεκιναει ενα καραμελωμα οπως μονο αυτη ξερει με φτυσιματα και γλυψιμο αρχιδιων και dt. Επομενη σταση για εμενα, και αφου η καυλα εχει βαρεσει κοκκινο, το μουνακι της για περιποιηση, δεν μου αρεσει τοσο το 69 γιατι δεν μπορω να συγκεντρωθω και να το απολαυσω στο επακρο. Παιχνιδι με την κλειτοριδα της, πιπιλισμα γιατι ετσι καυλωνει, και οταν νιωσει οτι εχει καυλωσει αρκετα, περασμα κατευθειαν σκουφου και με γαμαει σα να μην υπαρχει αυριο, με ολη την σημασια της προτασης, κυριως σε σταση καβαλαρισσας, που ειναι η αγαπημενη μου καθως εχω και προσβαση στις υπεροχες βυζαρες της, ιεραποστολικο και στα τεσσερα. Ακολουθει απο μερους της χυσιμο, σκουιρτ οπως θελετε πειτε το.. και το δικο μου τελος μεσα της.
Κουβεντουλα περι ανεμων και υδατων, 2ος γυρος πανω κατω τα ιδια.
Δεν βιαζετε να σε ξεπεταξει, φαινεται οτι γουσταρει την πουτσα, για εμενα ειναι το απολυτο vfm.
Αυτη πιστευω ειναι μια κριτικη που συνοψιζει πανω κατω ολες μας τις συνευρεσεις.

Βαθμολογια κανονικη απο εμενα σε ολα μετα το προσωπο 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Kimi13 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2017
ρε φιλε ποτε την πηρες ?
31 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελευταια φορα, αν θυμαμαι καλα Γερο-μύστης , ιουλιο ή αυγουστο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2