Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλη την παρεά, πριν μερικές μέρες αποφάσισα να τσεκάρω την παρουσιάστρια του dream girls. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και ξεχάστηκε το ίδιο εύκολα! Κεφάλι σε τοίχο! Αποφάσισα όμως να περιμένω όσο κα να αργούσε γιατί είχα καυλώσει πολύ και ήθελα να την σκίσω όπως και να χει. Σκάει μύτη με μακρύ εφαρμοστό φόρεμα με τις βυζάρες έξωΠροσκύνημαΠροσκύνημα Σκέφτηκα εδω είμαστε... Πολύ χαμογελαστή, πολύ φιλική και μου ζήτησε χίλιες φορές συγνώμη για την αργοπορία για την οποία δεν έφταιγε! Πήγε για ντουζάκι και βγήκε με μαύρες κάλτσες και τα τακούνια της! Εκει τρελάθηκα... Άρχισε σκληρό μπαλαμούτι. Οι φωτογραφίες την αδικούν λίγο. Το βυζί της φαίνεται πολύ φυσικό. Αφού τέλειωσε το μπαλαμούτι στα όρθια πήγαμε στο κρεβάτι για πιπούλα... Μέτρια στην αρχή αλλά όσο περνούσε η ώρα και με τις κατάλληλες οδηγίες η απόδοση ανέβηκε απότομα. Δεν κρατιόμουν άλλο και ήθελα τη μουνάρα της. την έστησα ιεραποστολικά και γαμούσα σαν να μην υπάρχει αύριο. Η ίδια συμμετείχε με πολύ αληθοφάνεια και μου ψιθύριζε προστυχόλογα στο αυτί. Δεν μπορούσα και δεν ήθελα να χύσω με τίποτα και γούσταρα πολύ να είμαι χωμένος στα βυζιά της και να νιώθω τα πόδια της τυλιγμένα γύρω από τη μέση μου. έτσι ήρθε το τέλος. Κάναμε το ντουζάκι μας και επειδή δεν έμενε και πολύ ώρα ακόμα δεν ζήτησα δεύτερο γύρο αν και η ίδια ήταν πολύ άνετη με το χρόνο. Σε γενικές γραμμές η κοπέλα ήταν καλύτερη από ότι περίμενα, και θα την ξαναδώ πρώτον για να πάρω και την κωλάρα της και δεύτερον γιατί είναι ωραίο τυπάκι και κάνει πολύ καλή παρέα. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
8.010
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2017
Μετά από τόσες ψωλές που έχει φάει, ήθελε κ καθοδήγηση στην πίπα;; Δε μας χεζεις ρε Μαράκι;;
15 Νοεμβρίου, 2017
Τηλεπαρουσιάστρια? Σέξυ? Ξανθιά? Χμμμ; Ποιά είναι ρε παιχταρά που την ξέσκισες?? Σε ποιό βοθροκάναλο είναι?? CNN, BBC, DW, RAI ALJAJIRA?? ή μήπως στο ΑΝΩΚΟΥΓΚΙ.TV???
I
ILIAS1339
15 Νοεμβρίου, 2017
Με 180 ευρω κι εγω καλη παρεα θα εκανα... περασες καλα κι αυτο αρκει...
15 Νοεμβρίου, 2017
..το επίπεδο πέφτει διαρκώς..
16 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Μενεγάκη είναι τύπε και κάνει φιλική τιμή στα 180 γιατί είμαι ωραίο παιδί Γερο-μύστηςΚαπέλο
16 Νοεμβρίου, 2017
Nα μας πεις ποια ειναι δεν παιζει? αν ειναι τοσο μυστικο κρατα το!Ναι!
17 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε μου, την Μενεγάκη την "κάρφωνα"Ματάκι & την παρτούζωνα με τον Γ.Πολυχρονίου -ή και μόνος- προ 30ετίας, που ήταν πρωτόβγαλτο αμάθητο "μπουμπουκάκι" στη σόου-μπίζνες -στο ΜEGAλο κανάλι, που δούλευα. Χωρίς τις πλαστικές επεμβάσεις. Όχι πως τώρα δεν είναι αξιογαμεύσιμη.... αλλά μια "γεροντίλα" την έχει.
I
ILIAS1339
17 Νοεμβρίου, 2017
Μπορείς να μας πεις αν ΄κατάλαβες ότι όντως είναι γνωστό πρόσωπο ?(χωρίς λεπτομέρειες βέβαια!)
18 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε παίχτουρα daxnox, αφου λέει πως είναι η "πατσαβούρα" Μενεγάκη, δεν τον πιστεύεις?Χμμμ;
I
ILIAS1339
18 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι είναι γνωστή
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2