Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ψάχνοντας στο site του γραφείου με τράβηξε η συγκεκριμένη λόγω της φωτογραφίας στο σωλήνα. Λατρεύω τον σωλήνα

Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά. Μου είπε ότι είναι περίπου 10 χρόνια εδώ και της αρέσουν πολύ οι Έλληνες. Το σώμα της είναι στολισμένο με κάποια τατουάζ τα οποία εμένα δεν με χαλάνε, το αντίθετο κιόλας.

Μόλις γδύθηκε δεν την άφησα να μπει για μπάνιο. Απλά ήθελα να την ξεσκίσω. Πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα. Ήμουν ήδη πολύ καυλωμένος. Στην πίπα δεν άφηνε τον πούτσο με τίποτα. Λύσα λέμε με πολλά φτυσίματα. Μου θύμισε μια παλιά περίπτωση που γούσταρε να μου τον φτύνει και καύλωσα ακόμα περισσότερο.

Την πήρα σε πολλές στάσεις. Στα 4 έτριβε τη μουνάρα της μέχρι που έχυσε. Εκεί έχυσα κι εγώ. Δεύτερος γύρος δεν έπαιξε. Γαμούσα ασταμάτητα σε δυνατό ρυθμό για 40 λεπτά σε ότι στάση μου ερχόταν στο μυαλό χωρίς διαμαρτυρία από την πλευρά της για τίποτα.

Στα συν της κοπέλας η καθαριότητα και το πολύ καλό social. Δεν είμαι του ακριβού σπορ αλλά δε γυρνάς πίσω εύκολα στα φτηνά κορίτσια μετα απο τέτοιο γαμήσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
kareklokentauros1980
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
45
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 draxan04, odyseas21, ΦΑΚΙΡΗΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού