Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά τη χθεσινή πολύ καλή εμπειρία με την Λίλα, αποφάσισα σήμερα να δοκιμάσω την Χριστίνα. Μου την είχε προτείνει η τηλεφωνήτρια ως πολύ καλή που προσφέρει τις υπηρεσίες που ζητώ, αλλά χθες δεν ήταν διαθέσιμη...
Το σημερινό κανόνισμα ήταν εύκολο και η κοπέλα έφτασε στο δωμάτιο στην ώρα της.
Από εκείνη τη στιγμή όμως άρχισαν τα περίεργα. Καταρχήν, νόμιζα ότι ήταν άλλη κοπέλα. Η μύτη της είναι στραβή και γαμψή και το σώμα καθόλου σφιχτό, ειδικά από την κοιλιά κρέμονταν πατσάδες παρόλο που είναι πολύ αδύνατη...Κεφάλι σε τοίχο!
Το στόμα της μύριζε και αυτό όχι μόνο όταν το πλησίαζες, αλλά και όταν μου έπαιρνε πίπα...Κεφάλι σε τοίχο!
Η συμπεριφορά της ήταν καθαρά αρπακτής, ζήτησε να πάει για μπάνιο όπου κάθησε κανά 5λεπτο χωρίς να κάνει όμως ντουζ, απλά ξέπλυνε στον νεροχύτη κάποια σημεία του σωματός της.
Στη δράση άρχισε να μου λέει να μη της πιάνω τις ρώγες γιατί ξενερώνει...Κεφάλι σε τοίχο!
Όταν με πίπωνε να μη της αγγίζω τα μαλιά γιατί θα χαλάσουν, ενώ τα είχε πιασμένα κότσο...Χμμμ;
Με τα πολλά και αφού μου έγλειψε με παρότρυνσή μου τον κώλο, κάβλωσα και την έστησα στα 4, όπου η θέα ήταν ενδιαφέρουσα, δε μου ερχόταν η μπόχα από το στόμα της και δεν έβλεπα την φάτσα της που θυμίζει κάτι από κοράκι...Κεφάλι σε τοίχο!
Μετά από κανά 5λεπτο μάξιμουμ 10λεπτο δυνατού πηδήματος από πλευράς μου, απόλυτα παθητικής ξενέρωτης συμπεριφοράς από πλευράς της και ενώ με είχε διακόψει μία φορά για να ανάψω το κλιματιστικό, μου ζήτησε να αλλάξω στάση γιατί πιάστηκε...Κεφάλι σε τοίχο!
Την γύρισα ιεραποστολικά, αλλά πραγματικά ξενερωμένος από την όλη αδιάφορη παθητική στάση της μετά από λίγο την έχυσα στο σώμα για να τελειώνουμε.
Το αποκορύφωμα ήταν ότι ενώ έκανα μπάνιο χωρίς να με ρωτήσει παρήγγειλε αναψυκτικό και ενώ της είπα ότι δε θα παίξει 2ος γύρος και σκοπεύω να φύγω παρέμεινε στο δωμάτιο για να περιμένει την παραγγελία της.
Ελπίζω να μην την πατήσουν και άλλοι συναγωνιστές και πετάξουν τα λεφτά τους στο μπάζο.
Επίσης, συνειδητοποίησα ότι οι τηλεφωνήτριες πολλές φορές δεν έχουν πλήρη αντίληψη των κοριτσιών και προτείνουν με βάση αυτά που έχουν ακούσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.731
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, jim28 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2017
Αδερφέ ήσουν αδιάβαστος σε όλα τα επίπεδα!
ΥΓ. Οι κοπέλες στα γραφεία να πουλήσουν θέλουν... από το μπάζο θα ξεκινήσουν... το δυνατό χαρτί πουλιέται από μόνο του!
review reaction 3 papaphilips
08 Οκτωβρίου, 2017
Να μαθειςMoney MouthΈρωταςγ γιατί εμπιστεύεσαι την τηλεφωνητρια κι όχι τα μέλη του μπου!!!!
Πάμε για αλλαΚαπέλοΝαι!
08 Οκτωβρίου, 2017
φαίνεται και απο τις φωτογραφίες ότι είναι αγύμναστη και γενικά πατσάς!Να μην εμπιστεύεσαι τις τηλεφωνήτριες ποτέ Κουλ
08 Οκτωβρίου, 2017
το βασικό λάθος, θεωρώντας δεδομένο ότι όσα γράφεις είναι σωστά, είναι ότι με πρόσωπο και σώμα 4άρια "λύνεις" την συνεργασία εξ'αρχής.
δεν καταλαβαίνω γιατί κανείς να πληρώσει μια κοπέλα κάτω του μετρίου σε αυτά τα δύο βασικότατα κριτήρια...
(επαναλαμβάνω ότι δεν αμφισβητώ όσα γράφεις)
ακόμα κι αν γνωρίζεις ότι οι υπηρεσίες είναι πολύ καλές (ας πούμε από άλλους), δε βλέπω γιατί κάποιος θα πάει με κοπέλα που στην ουσία δεν του αρέσει...πληρώνοντας μάλιστα !!!
J
john100
08 Οκτωβρίου, 2017
Συμφωνω μαζι σας, αλλα μια μερα πριν μου προτεινε την Λιλα που ηταν πολυ καλη...
09 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε τύπε, έχεις ακούσει ποτέ τσατσά (ή τηλεφωνήτρια σε αυτή την περίπτωση) να λέει για μια κοπέλα του μαγαζιού της "μην την πάρεις αυτή, είναι φόλα";
Και την Ταϋγέτη να σου παρουσιάσει θα στη βγάλει καλλονή.
P
px75
09 Οκτωβρίου, 2017
Φιλέ σε καταλαβαίνω απολυτά και εγώ την πάτησα μια φορά τότε που ήμουν πρωταρεις από τηλεφωνήτρια ήταν τόσο χάλια το Ροσίνι που μου είχαν στείλει από συμπεριφορά και πρόσωπο που ξαναγύρισα στα studio για κανέναν χρόνο ευτυχώς μετά έμπαινα πιο συχνά στο bo και έπεσα και σε καλα gg
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7