Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες για συνάντηση με τα στανταράκια,είπα να ρίξω ζάρια με την Τζένη.
Η συνεννόηση με το γραφείο πολύ καλή και η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο των Β.Π. και έγινε πριν από λίγες ημέρες.
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της ,καταγωγή από Ρουμανία με σκούρο δέρμα (μάλλον με τσιγγάνικα γονίδια),μιλάει καλά ελληνικά πάντως.
Από σώμα τώρα: πρόσωπο καλό ,ηλικία,κάτω από 30 ,κοντούλα (γύρω στο 1,65) σώμα μέτριο για τα δικά μου δεδομένα.
Έχει λίγο κοιλίτσα ,καλό πωπό χωρίς να είναι κάτι εξαιρετικό και το πιο καλό σημείο είναι το στήθος της:2,5 στητά με μεγάλη ρώγα.
Έκανε μπάνιο μόλις μπήκε αλλά και στο διάλειμμα του 1ου γύρου.
Ευγενική και στο social οκ.
Καλό στοματικό (ανευ προφύλαξης) με περιποίηση της πέριξ περιοχής και καλά στησίματα (ιεραποστολικό και στα 4),τελείωμα 2 φορές στο προφυλακτικό ,μιας και στο στόμα το χρεώνει εξτρά (+20€) ,αλλά όπως μου διευκρίνησε επιτρέπει τελείωμα πάνω στα χείλη Χμμμ;
Δεν μου έβγαλε στυλ PSE πιο πολύ προς το GFE αλλά γενικά δεν ήταν η γυναίκα που θα έλεγα ότι θα την ξαναέπαιρνα μάλλον αδιάφορη.
Γενικά δεν μου έβγαλε την απαραίτητη πουτανιά που θα πρέπει να έχει ένα call girl.
Πιστεύω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
anonymus
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, JBone28, draxan04 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού