Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελικά, οι διακοπές ανοίγουν την όρεξη, και απ’ ότι φαίνεται, όχι μόνο σε μένα! Γέμισαν τα επισκεπτήρια με όμορφα κορίτσια από το Βορρά, αλλά γέμισαν και οι ατζέντες τους με ραντεβού. Είπα να δοκιμάσω τη Milana, αλλά λίγο πριν το ραντεβού είδα μια κακή κριτική, και μου κόπηκαν λιγάκι τα πόδια Χμμμ; Λίγο αυτό, και λίγο η καθυστέρηση για την οποία το γραφείο μου ζήτησε χίλια συγγνώμη, είπα να το γυρίσω στη Yanna, έστω και την άλλη μέρα. Το γραφείο όμως επέμενε ότι η Milana είναι καλή, και είπα να το τολμήσω. Στα της συνάντησης : Η εμφάνιση μέτρια προς καλή, η επιδερμίδα που φαίνεται στις φωτο είναι με makeup, το δέρμα της δεν είναι τόσο αψεγάδιαστο. Πολύ όμορφα γαλαζοπράσινα ματάκια, και σωματάκι κοντό, και σφιχτοδεμένο με ωραίο βυζάκι (όπως στη φωτο), κοιλιά όχι πλάκα, αλλά και χωρίς διπλώματα. Στα εισαγωγικά : πολύ ευγενική, σχετικά καλά αγγλικά, πρώτη φορά στην Ελλάδα. Σκέφτηκα λοιπόν να της φερθώ σαν 19χρονο που είναι. Στα του αγώνα : Το πήγα σιγά-σιγά και αισθησιακά, χωρίς εντάσεις στην αρχή, και μετά από αρκετό παιχνίδι με τη γλώσσα μου και σύντομη διείσδυση, ήρθε το πρώτο τελείωμα, γρήγορα όπως μου συμβαίνει τις περισσότερες φορές. Στη συνέχεια και κατά τη διάρκεια του social, ήταν αρκετά ομιλητική και ανοιχτή, και με έκανε να γελάσω, αλλά και εγώ αυτήν. Δεν το άφησα όμως να ξεχειλώσει, και ο δεύτερος γύρος άρχισε χωρίς πολλά εισαγωγικά. Αργό ιεραποστολικό στην αρχή με εναλλαγές ρυθμού και γωνίας, στο πλάι, στα τέσσερα, τα πόδια ψηλά, σε στάσεις με δική μου πρωτοβουλία, και σταδιακά αυξανόμενη ένταση. Η ανταπόκρισή της ήταν αυξανόμενη με ανάλογο ρυθμό, και στο τέλος της έδωσα και πρωτοβουλία (cow), όπου τα έδωσε όλα. Αν σκεφτεί κανείς ότι τα περισσότερα από αυτά τα Ρωσιδάκια δεν είναι επαγγελματίες, και έχει ανάλογες απαιτήσεις και συμπεριφορά, μπορεί να περάσει αρκετά καλά (όσοι έχουν υπομονή και γουστάρουν το πάνω χέρι). Βεβαίως δε συνίστανται για όσους θέλουν τη γυναίκα να παίρνει πολλές πρωτοβουλίες, και να κάνει τρελλά κόλπα. Καλό βόλι!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mixalis mixoy, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού