Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την αλιν την συνάντησα προχθές τα ξημερώματα στον δικο της χώρο από σπόντα λόγω το ότι αυτές που ηθελα ηταν πιασμένες μέχρι αργα το πρωι.Ειχα φτασει στο χοτελ περίμενα 5-10 λεπτα μεχρι να ανεβω πανω διοτι δεν είχε ετοιμαστεί ακομα.Οταν ανέβηκα και μου άνοιξε ψιλοαπογοητευτικα,προσωπο κάτω του μετρίου κανονικο σωμα με ωραίο κωλο αλλά με νερουλα πεσμένα βυζια.Μαλιστα μου ζητησε τα χρηματα πριν ξεκινήσουμε
Οσο αφορά στο σεξ και στα προκαταρκτικα τα πράγματα ήταν πολύ μέτρια .Δεν πηρε πολλες πρωτοβουλίες στα προκαταρκτικα παρα αρκέστηκε σε κάποια βαθια γλωσσοφιλα και τριψιματα.Στο σεξ η συμμετοχη της δεν ηταν κατι το φοβερο παρα μονο εβγαζε καποιες σιγανες κραυγες στις δυο στασεις ιεραποστολικο και αυτή από πάνω.Το μονο θετικο ηταν η πιπα της οπου τον επαιρνε ολο μεσα μεχρι δακρυων χωρις αντιρησεις αλλα όταν πηγα να χυσω στο στομα της μου λεει όχι της λεω αφου το γραφει στο πρόγραμμα και μου λεει είναι εξτρα και δεν μου το ειπες απ την αρχη να το ξερω,ετσι τελειωσα με τον χειροκινητο τροπο.Καπου εκει τσατιστικα και σηκωθηκα και εφυγα στο μισαωρο αντι στην μια ωρα που είχαμε συμφωνησει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.178
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, TOMCRUISE, LanciaRallye037 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού