Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μία από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω συναντήσει και πάντως η πιο όμορφη που έχω συνευρεθεί. Άνετη και πρόσχαρη κοπέλα, γύρω στο 1.70 ύψος με κοντά ξανθά μαλλιά. Με το που την είδα έμεινα...από την μία θαύμαζα το πρόσωπό της και από την άλλη έσπαγα το κεφάλιμου να θυμηθώ ποιά μου θυμίζει! Τελικά τα κατάφερα. Την Ζέτα,όπως αναφέρω και στον τίτλο της κριτικής μου. Μάλιστα όταν της έδειξα στο tablet μια φωτό της Ζέτας, η Djulia παραδέχτηκε ότι της μοιάζει αρκετά. Καταλαβαίνεται λοιπόν τη συνέχεια. Και μόνο η φευδαίσθηση ότι έχω στη διάθεσή μου την Μακρυπούλια με απογείωνε. Ακολούθησε ένα 4ωρο επικό. Ευτυχώς ο κλιματισμός στο δωμάτιο δούλευε ικανοποιητικά και αποφύγαμε τυχόν ιατρικές επιπλοκές λόγω καύσωνα.
Η κοπέλα φιλάει ασταμάτητα και γλύφει υπέροχα και παντού. Τό σώμα της είναι όπως στις φωτό αλλά πιο χαλαρό ( ευτυχώς όχι ακόμα ραγάδες και κυτταρίτιδα λόγω του νεαρού της ηλικίας της). Πεντακάθαρη και περιποημένη από την κορυφή ως τα νύχια. Ήρθε με ένα φορεματάκι που με τα βίας κάλυπτε τα επίμαχα σημεία. Απορώ πως δεν της όρμηξε κανένας στο ασανσέρ.
Αν μου επέτρεπε ο διαχειριστής θα έβαζα 10΄ στο πρόσωπο και στην συμμετοχή. Την συστύνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
4 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
19.182
Πόντοι:
2.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Ξύδης, Dirty69, sithlord και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού