Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα έπειτα από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο.Ερχεται στην ώρα της ντυμένη με κολλητό κοντό φόρεμα.Η πρώτη εντύπωση θετική μιας το φόρεμα κολάκευε το σώμα της και το πρόσωπο της ήταν γλυκό.Λιγες συστάσεις και κάπου εκεί τελείωσαν τα όποια θετικά στοιχειά μιας και κατευθείαν μου ζήτησε τα χρήματα,της είπα και καλά ότι μπορεί να καθόμασταν περισσότερη ώρα για να δω τι θα κάνει αλλά αυτή επέμενε να της τα δώσω εκείνη την στιγμή
Αφού της τα έδωσα πήγε για μπάνιο και όταν βγήκε η εικόνα ήταν απογοητευτικη ,οι φώτο είναι φουλ στο φωτοσοπ,είχε πατσάδες στη κοιλιά,πεσμένα βυζιά και γεμάτη περιφέρεια
Όσο αφορά το σεξ η απόδοση της ήταν κάτω του μετρίου,μηδέν προκαταρκτικα κατευθείαν πήγε να μου κάνει πίπα η οποία ήταν χάλια,συνέχεια μου τον έπαιζε με το χέρι της ενώ μου έπαιρνε πίπα και μάλιστα δεν έκανε καθόλου ντιπ παρόλο που πίεσα το κεφάλι της 2-3 φορές με αυτήν να μου λέει να μην το ξανακάνω.Στο κυρίως πιάτο το ψηλοπροσπαθεισε αλλά και πάλι η απόδοση της ήταν κατώτερη των προσδοκιών διότι δεν πίρε πρωτοβουλίες και δεν ήταν φωτιά στο κρεβάτι,δοκιμάσαμε 2-3 στάσεις,ιεραποστολικο,ντογκι και στα 4 με αυτήν να βγάζει αληθοφανείς κραυγές.Ο χρόνος είχε τελειώσει και έτσι πήρε ο καθένας τον δρόμο του με εμένα σίγουρα να μην θέλω να την ξανασυναντήσω
Υ.Γ Τα αγγλικά της βασικά δεν μπορείς μαζί της να συζητήσεις και γενικότερα ήταν πολύ ψυχρή.Το γλυφοκολι που μου έκανε απογοήτευση περισσότερη ώρα δάγκωνε τα μπούτια μου πάρα με έγλυφε,κρίμα τα έξτρα 30 που ζήτησε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.178
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2017
ημουν ετοιμος φιλε
πολλα μπραβο για τις κριτικες
28 Μαΐου, 2017
καταλαβα..παλι καλα μας προστατεψες..ηταν να την παρω σημερα
N
novusordo
28 Μαΐου, 2017
Πολύ κρίμα βρε παιδιά, γιατί από τις φωτογραφίες είναι πολύ ερωτεύσιμη
S
since1991_old
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3