Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Call-Girls 26024
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με πρόλαβε ο συναγωνιστής Zebu και στην συνάντηση και στην κριτική Σπασίκλας

Επομένως δεν θα γράψω πάρα πολλά,ήταν κ σύντομο ραντεβού λόγω στενότητας χρόνου από την δική μου μεριά.
Πρόλαβα κ έβγαλα μία φωτογραφία της πάντως(αυτήν που είναι στα τέσσερα) την οποία ανέβασα στο θρέντ κ τελικά μπήκε σαν profile pic στην καρτέλα της εδώ Ματάκι
Δεν ήθελα να γράψω αμέσως, μην τυχόν κ ήμουν ενθουσιασμένος ή δεν ξέρω κ γώ τί εκείνη τη στιγμή. Εμμμμ

Λοιπόν,με λίγα λόγια..
Πολύ μικρή,πραγματικά 18χρονών Έρωτας ,πάρα πολύ σπάνιο να βρείς ορίτζιναλ 18άρα ελληνίδα που να κάνει αυτή τη δουλειά κ να είναι κ αστέρι εμφανισιακά.
Σε μία κριτική από παλιά όπου αμφισβητήθηκε η ηλικία της,κάποιος απάντησε ότι είναι 18,5 κ αν θέλει να ζητήσει και ταυτότητα.
Ε ντάξει,ταυτότητα δεν ζήτησα,μην γίνομαι κ αγενής/αδιάκριτος,αλλά το έχω ξαναπεί,το δέρμα ΔΕΝ λέει ψέμματα.
Πάντοτε μαρτυρά την ηλικία. Γερο-μύστης

Πρόσωπο πανέμορφο καυλάκι,με ανοιχτόχρωμα μάτια,γκαυλιάρικα πίρσινγκ και πολύ λεπτά στοιχεία(μικρή παιδική μυτούλα κτλπ)

Δεν είμαι ιδαίτερα μεγάλος σε ηλικία,την περνάω κάπου λίγο πάνω από δέκα χρόνια αλλά μαζί της μου έτρεχαν τα σάλια κυριολεκτικά όταν την είδα Ντροπή

Στο σώμα,ωραίο μαυρισματάκι από σολάριουμ όπως πρόσεξε και ο Zebu,μερικά μικρά τατουάζ,στήθος 1,5άρι,με το οποίο δεν ασχολήθηκα..
Ο λόγος? Μα φυσικά αυτή η εκκωφαντική ΚΩΛΆΡΑ !!! Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Γαμώ τα νιάτα της τί ΠΆΤΟΣ είναι αυτός?!?!? Ναι!
Πεταχτός,ολοστρόγγυλος,στον θεό πάνω Γερο-μύστης πολύ στητός.
Δεν έχω ξαναδεί τόσο ψηλή κοπέλα με τέτοια κωλάρα μιας κ οι ψηλές συνήθως χάνουν στο συγκεκριμένο τομέα.

Να αναφέρω και τα μείον μιας και every rose has its thorn,όπως τραγουδάνε και οι Poison Ματάκι
Φυσικά το τόσο νεαρό της ηλικίας έρχεται με μια απουσία πρωτοβουλιών.
Τουλάχιστον είναι δεκτική και την καθοδηγείς.
Αποφεύγει όμως τα γλωσσόφιλα.Φιλάει πεταχτά,όπως διαπίστωσε και ο Zebu.


Μπροστά να αναφέρω ότι ήταν υγρή όπως διαπίστωσα αρχικά που έπαιζα με το μουνάκι της,χωρίς να μυρίζει όμως,γενικά ήταν πεντακάθαρη,δεν χρειάστηκε να κάνει μπάνιο,ήρθε έτοιμη από πριν.
Εκεί που τα είδα όλα όμως ήταν όταν την ρώτησα για το κωλαράκι της και μου είπε ότι το δίνει.
Χωρίς λοιπόν να το έχουμε κανονίσει από πριν κλείσω το ραντεβού,εισχώρησα μέσα αφότου την ρώτησα μή τυχόν κ βρεθώ με καμιά έκπληξη.
Ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ πραγματικά. Γερο-μύστης

Στο anal καραγούσταρε,αφού με το που μπήκα την είδα πώς άλλαξε έκφραση ηδονής(καμία σχέση με πριν) και το απολάμβανε,όπως και εγώ το καταφχαριστήθηκα Χαμόγελο
Μπήκα με κάποια δυσκολία αρχικά κ όσο μπόρεσα να κρατηθώ μέσα στο φιλόξενο κωλαράκι της η αίσθηση ήταν απίστευτη.

Θα το λήξω εδώ γιατί μου ήρθαν σκηνές από το ραντεβού Έρωτας και δεν την παλεύω άλλο.
Ακόμα κ με αυτά τα θεματάκια που είχε κ μόνο που θυμάμαι αυτή τη φατσούλα με το δερματάκι που το έπιανες και σου σηκωνόταν στην στιγμή.. Σπασίκλας
Πιστεύω ότι έχει αυτό που λέμε potential.
Μπορεί να το δουλέψει και να βελτιωθεί.

Υ.Γ Αχ αυτή η κωλάρα.. Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 17, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, acapoeira, John.Greek και 69 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2017
Kαι η τιμη του πακετου ολου???Χμμμ;
24 Φεβρουαρίου, 2017
Τηλέφωνο που μπορούμε να βρούμε Χμμμ;
Καπέλο
K
kolonoskopos83
24 Φεβρουαρίου, 2017
Certified by Yorkie.
Αυτό αρκειΚαπέλοΚαπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2017
Ωραίος μπρο Ναι!

Αυτό το 18 τι το θέλες Γλώσσα
25 Φεβρουαρίου, 2017
τηλέφωνο που μπορούμε να βρούμε μαγκες;
06 Μαρτίου, 2017
Κριτική διαμάντι! Ναι!
10 Μαρτίου, 2017
Γεια σου Yorkie γίγαντα...Κουλ!!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7