Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Άφιξη στην πρωτεύουσα απόγευμα Σαββάτου και με όνειρα για τρελά γαμήσια.

Επικοινωνία με το γραφείο για συγκεκριμένη επιλογή που είχα πολύ καλές συστάσεις αλλά ήταν full booked.

H γλυκύτατη κοπέλα στο τηλέφωνο μου σύστησε μεταξύ άλλων την Τζούλια ως μάγισα του πρωκτικού και δεν είχα λόγο μέχρι τότε να την αμφισβητήσω αφού ήμουν ικανοποιημένος μέχρι τότε 9 στις 10 φορές από τις προτάσεις της.

Στις 10 το βράδυ έφτασε η μάγισα που εκτός από ένα καθώς πρέπει πίσω σύστημα τα άλλα όλα είναι κάτω του μετρίου.
Άσχημο μίγμα εμφάνισης.

Δεν έκανε αρχικά μπάνιο και άρπαξε το εργαλείο για μία βαθιά - δαγκωτή πίπα βλέποντας μάλον την απογοήτευσή μου όταν την αντίκρυσα.
Μετά φιλάρες και μετά ... σκέφτηκα να της ρίξω ένα από πίσω για να κλείσει η βραδιά ικανοποιώντας τουλάχιστον αυτήν την ιδιαίτερη προτίμηση.
Εφαγα στα μούτρα ένα ΟΧΙ και αμέσως σκέφτηκα ότι η συνέχεια δεν θα είναι καθόλου καλή.
Τι θα γίνει και αν πάρω στο γραφείο να κάνω παράπονα ; Τίποτα!
Προτίμησα να τελειώσω την συνάντηση αμέσως και αφού της έδειξα την έξοδο κάλεσα στο γραφείο να τους ενημερώσω.

GDE ΔΙΑΚΟΠΗ ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PSAXTIRI, doc_lin, Jim25jim και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2016
Νομιζω οτι κυριε καπως αλλαγμενα τα αναφερατε εσεις θελατε με 100 ευρω να ερθει και η τηλεφωνητρια και ο οδηγος. Δεν μας ενοχλει καθολου το ακυρο μεχρι νεοτερας γιατι αλλωστε και εμεις το ιδιο εχουμε κανει σε εσας απλα εμας ειναι μονιμο ακυρο . Ευχαριστουμε πολυ !!
28 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω ότι παρεκτρέπεσται και ταυτόχρονα ψεύδεσται. Χαμόγελο ΧαμόγελοΧαμόγελο
Δείτε από προηγούμενες κριτικές μου πόσες φορές έχω βρεθεί με τις συνόδους σας και την άποψή μου για το γραφείο σας. Χμμμ;
Εύχομαι καλές δουλειές!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2