Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παίδες δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ πήρα το χριστουγεννιάτικο μπουναμά μου Έρωτας Η κοπελιά περίπου στα 21-23 με πολύ ωραίο πρόσωπο και κωλαράκι...(που δυστυχώς δε δίνει Λύπη ) κόλαση. Γλώσσα Ωραίο βυζάκι 2άρι και καλό κορμί γενικά με ελάχιστες ραγάδες καλοπέρασης Μεγάλο χαμόγελο Δηλώνει ισπανίδα και είναι πρόσχαρη και πρόθυμη.Πίπα με περιποιήση των πέριξ,βαθειά με σάλιο και πρόστυχες ματιές Γλώσσα Γαμήση όπου και όπως θέλεις,με πολύ καλή συμμετοχή και τελείωμα στο πρόσωπο.Ντουζάκι μαζί με δική της πρόσκληση.Στα πολύ θετικά και το γεγονός οτί δεν ζήτησε τα λεφτά μπροστά και δεν ασχολήθηκε καθόλου με κινητό ή κάτι άλλο όσο ήμουν εκεί ΜατάκιΝα σημειώσω επίσης και την πολύ καλή συμπεριφορά της οπερειτορ,εξυπηρετικότατη,παρά το γεγονός ότι της τό'κανα μπαλόνι 2 μέρες τώρα για να κλειστεί το ραντεβού Μεγάλο χαμόγελο Καλά χριστούγεννα σε όλους καρντάσια, Καπέλο καλά βόλια Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gauguin, petergsp, Sproxe Garsia και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2016
Ωραιος παικτη! Απο φατσα τι ελεγε; Θα μπορουσες να την προσωμοιασεις με καποια (ηθοποιο ,γνωστη κλπ) ; Στο μιλητο το ειχε ή πηγαινατε με την νοηματικη ;
26 Δεκεμβρίου, 2016
Μιλάει λιγα ελληνικά φίλε μου οπότε όλα καλά Χαμόγελο Όσο για φάτσα δεν ξέρω να την προσομοιάσω αλλά είναι όμορφη Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2