Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συννενόηση με το γραφείο πολυ εύκολη, γρήγορη. Η κοπελα έφτασε ακριβώς στην ώρα της απλά και κομψά ντυμένη. Ήθελα να ήξερα γιατί χρησιμοποιούν επεξεργασμένες φωτογραφίες στο site. Στην πραγματικότητα η κοπέλα είναι πολυ πιο όμορφη.
Πολυ καλό social, πολυ καλή επικοινωνία η οποία βελτιωνόταν συνεχώς καθόλη τη διάρκεια του ραντεβού. Δεν είναι η κοπέλα που μόλις τη δεις στο δρόμο θα πεις: να την βάλω κάτω να την ξεσκισω, ν της πετάξω τα μάτια έξω κτλ, είναι περισσότερο του στυλ: πω πω μουναρα... Μου θύμισε πολυ μια γκομεναρα που γνωριςα στα φοιτητικά μου χρόνια (από Σιβηρία), με την οποία έβγαινα αλλά ποτέ δεν κατάφερε να γευτώ.
Συστήνεται για gfe, πολυ όμορφο περπατημα, σώμα (δεν είναι skinny αλλά πιασίματα μην ψάχνετε, δεν έχει) , όμορφο πρόσωπο, όλα πολυ καλα. Στον αγώνα δεν είπε όχι σε τίποτα, αλλά και από την άλλη δεν ζήτησα και τίποτα extreme. Άντεξε και σε καλό σπρώξιμο. Η βασική. Μου απορία είναι πως χώρεσα.... η αίσθηση ήταν ότι είναι πολυ στενή ( δεν νομίζω .....). Η πίπα δε ήταν παρά πολυ καλή!
Ευχαριστω τους πιο πολλούς προλαλήσαντες γιατι ήταν απολύτως ακριβής, οι κριτικές τους με βοήθησαν πολυ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
371
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, muffer35, Kimi13 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού