Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της. Είναι όπως στις φωτογραφίες και με το χθεσινό μακιγιάζ και τα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά, το γωνιώδες πρόσωπο της και το όμορφο χαμόγελο της αναδείχθηκε περισσότερο. Η αναγραφόμενη εθνικότητα και η σχέση της με το μπαλέτο (τουλάχιστον το κλασσικό όπως ισχυρίστηκε), κατά τη γνώμη μου αποτελούν περιτύλιγμα marketing (χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι ιδιαίτερο για μένα), αν και ο σωματότυπος υποδηλώνει σαφή σχέση με το χορό. Μιλά ελληνικά πολύ καλά και με μεγάλη ευχέρεια. Πρέπει να έχει γεννηθεί εδώ.

Για να μη μακρηγορώ, μολονότι φιλική στην επικοινωνία η προτεραιότητα της ήταν στη διαχείριση χρόνου χωρίς γενναιοδωρία σε καμία από τις προσφερόμενες υπηρεσίες. Ευχάριστη έκπληξη η προσφορά από μέρους της ενός πολύ χαλαρωτικού μασάζ στο ενδιάμεσο.

Συνεργάσιμη, αλλά τυπική. Ισχυρό κίνητρο ο συνδυασμός πολύ λεπτού σώματος με πλούσιο φυσικό στήθος, με θηλές που ανταποκρίνονται. Τόσο ισχυρό, που υπερκέρασε το αντικίνητρο της ενοχλητικής υπενθύμισης της εργασιακής της καταπόνησης που εξέπεμπαν οι μασχάλες της. Η κοιλιά της έχει κάποια σημάδια χαλαρότητας (ίσως από πρόσφατη γέννα, δε γνωρίζω). Ντους στην αρχή και στο τέλος. Ο βαθμός στη γενική συμπεριφορά μπήκε γιατί άναψε τσιγάρο στο ημίχρονο, όσο βρισκόμουν στο ντους. Με ρώτησε βέβαια αν ήθελα να το σβήσω και την απέτρεψα, γιατί ήταν πλέον σε λάθος χρόνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
miraculous mandarin
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.702
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, delipas, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2016
Θέλω πολύ να το τιμήσω το κορίτσι...
Δεν ξέρω τι με κρατάει...
Η κριτική σου με μπέρδεψε ακόμα περισσότερο..
Καταλαβαίνω πως είναι οριακά πάνω από το μέτριο..
03 Δεκεμβρίου, 2016
Φίλε μου και εμένα με προβληματισες και λέω να την πάρω 2ωρο αργά το βράδυ. ..Χμμμ;
05 Δεκεμβρίου, 2016
Ρε παιδια εμενα απο τις φωτο μου μοιάζει με τραβελι!
review reaction 3 papaphilips
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3