Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εντάξει παιδιά θα αρχίσω κάπως διαφορετικά.
Είχα ένα χρόνο περίπου να γαμίσω δυο φορές μέσα σε μια ώρα. Όχι ότι δεν μπορώ, αλλά η δική μου λογική είναι όχι το ξέσκισμα με χαστούκια κλ, αλλά θέλω μια ώρα με relax νορμάλ πράγματα, χαδάκια, γλωσσοφιλα, να με κάνει η κοπέλα να μην νιώθω μαλακας και βρώμικος και ένα καλό με την σεξ διαρκείας που αν έχει και επικοινωνία με την κοπέλα γίνεται ακόμα καλύτερο!!
Για αυτό σπάνια έχω την ανάγκη να τελειώσω δυο φορές μέσα σε ένα ραντεβού.
Το μωρο αυτό όμως ήταν κάτι άλλο!!! Κατ’ αρχήν ήταν ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ!!! μέσα στο χαμόγελο και την καλή διάθεση που σε έκανε να αισθανόσουν όμορφα και όχι νταβάς , το πεντακάθαρο πρόσωπο της και το ψηλό και χωρίς ατέλεια κορμί της ο στρογγυλός κολος της έκανε ένα σύνολο τόσο θετικό που ήθελες αυτήν την κοπέλα να την πηδάς συνεχώς.
Καλά δεν το συζητάμε ότι το πέθανα στο γλείψιμο τόσο που τα σεντόνια τα είχε κάνει κουβάρι….
Αν εξαιρέσεις ότι δεν δεχόταν δάχτυλο, στα υπόλοιπα της έβαλα 10 και κάτι παραπάνω. Απίστευτη πίπα έως το λαρύγγι, γλωσοφιλλα τρομερά και πολύ active στο σεξ, αλλά για να μην λέω πολλά ήταν όλο το πακέτο που έκανε την κοπέλα ελκυστική για δεύτερο γύρο και αν είχα χρόνο και για τρίτο!!! .

Το πρακτορείο πάντα άψογο και γενικά το κοριτσάκι μου χάρισε μια πολύ όμορφη ωρουλα που τόσο την είχα ανάγκη!!
Μην το χάσετε γιατί δεν βρίσκεις συχνά όλο το πακέτο σε ένα!!
Thanks sweaty !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, chris1955, Antonis_Greece4 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2016
Ευχαριστουμε για την κριτικη....

Με τα αγγλικα το χει?

Ειδα στην επικοινωνια εχεις βαλει 10,αλλα συνηθως τα κοριτσια του γκλαμουρ δεν μιλανε ουτε τα βασικα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1