Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση με τη Μαρία (το πραγματικό της από ότι μου είπε) μετά από πολύ γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο. Την είχα σταμπάρει αό την πρώτη μέρα που είχε έρθει αλλά δεν είχε κάτσει μιας και είχε περίοδο από ότι μου πε το γραφείο.
Συνάντηση στ πρίαμος σε μια από τις σουιτες με τζακουζι. Ηρθε στην ώρα της και με το που μπαίνει στο δωμάτιο καθεται και το κοιτάζει μιας και της εκανε εντυπωση.
Χαμγελαστη, κορμάρα, όμορφούλα στο πρόσωπο με ματάρες, καυλίδι κανονικό. Μου ειπε οτι στη Μ΄σχα ειναι χορευτρια σε clubs. Μεγάλο τατου που αρχίζει από τη μέση της και φτάνει ως το μπούτι της, αν και γενικά δε μου αρεσουν τα τατουαζ και ιδιως τα τοσο μεγαλα, το μωρό ήταν κουκλί και με καύλωσε απίστευτα.
Συνεννοηση τα πολυ βασικα και ισως λεω πολλά.
Μπηκε για ντουζακι, και ηρθε κατευθειαν στο τεραστιο κρεβατι. Χωρις τα τακουνια ειναι κοντουλα αλλα ολο το υπολοιπο σε αποζημιωνει. Απευθειας γλωσσόφιλα, χαμουρεματα και δεν εχασα την ευκαιρια με τετοιο αγαλματενιο κορμι, εξερευνηση σε ολο της το κορμι. Τελειωσε δυο φορες και το μουνακι της ηταν μουσκεμα, εκει τη βαζω στα τεσσερα και την αρχιζω σε ασταματητο κοπνημα. Της αρεσει το spanking και καυλωνει, λεει κκατι ρωσσικα που με καρακαυλωναν και η αλλαγες σε στασεις ηταν θεαματικες. Λόγω μεγεθους ειναι διαχειρισιμη ευκολ και το ευχαριτιεται. Τη γαμουσα σε ιεραποστλικο και πρωτη φορα με καυλωσε τσο το βλεμμα μιας γκομενας. Το γουσταρει και το δειχνει.
Περασα πολυ καλα και σιγουρα θα την ξαναδω αν ξαναρθει, αν και σαν αρχη εχω να μην βλεπω δευτερη φορα κοπελα.
Στο τελος ηθελε να τη βγαλω φωτογραφιες στο κρεβατι και στο τζακουζι γιατι δεν ειχε ξαναδει παρομοιο δωματιο.
Απο τις καλυτερες που εχω παρει σε συμμεοχη και κορμι απιστευτο οπως το γουσταρω, αν και κοντουλα. Ολα τα λεφτα το καυλωτικο βλεμμα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trikimia, Annapurna, gauguin και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2016
Ναι!Ευχαριστούμε Karelis69. Καπέλο
16 Οκτωβρίου, 2016
Έργο τέχνης η γκόμενα.... Ωραίος φίλε. Ναι!
17 Οκτωβρίου, 2016
Το στήθος δικό της?Χμμμ;
20 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι, αλλα καλή δουλειά έκανε ο doctor
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4