Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 2 10
Call-Girls 11019
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι εντυπωσιακό να βλέπεις γυναίκες που στα 40+ χρόνια τους είναι σαν την Alexa!!!!

Ξεπερνώντας κάποιες δυσκολίες στο κλείσιμο ραντεβού και καθυστερήσεις η εικόνα της ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου μου δημιούργησε ικανοποίηση. Σαν να κέρδισα σε τυχερό παιχνίδι αφού η περιέργεια με οδήγησε να κλείσω ραντεβού προετοιμασμένος να δω κάτι πολύ πολύ λιγότερο.

Ξεκινήσαμε γρήγορα τα χαμουρέματα αν και ήθελα να την κεράσω ένα ποτάκι στο roof garden του ξενοδοχείου. Τέτοια εμφάνιση - Κυρία με κορμάρα

Διακόψαμε για μπανάκι και επιστρέφοντας στο χώρο βλέπω στην σειρά αντισηπτικά, εσωτερικής χρήσης, εξωτερικής χρήσης, στόματος, μαντηλάκια, λάδια, τζελ, κρέμες, αρώματα γαμησέ τα

Τι είναι αυτά αγαπητή μου τις λέω. Για την υγιεινή του σώματός μας λέει και αρχίζει η τελετή. Καθάρισμα και πάμε για σκληρό παιχνίδι πίπα κώλο εμπλοκή και σε 20' λεπτά έχω καθαρίσει. Ικανοποιημένος αλλά δεν κατάλαβα το πως και το πότε. Μεγάλη μαστόρισσα η κυρία με εμπειρία για να ανοίξει σχολή.
Μετά αρχίσει το μπλα - μπλα - είναι αλήθεια ότι μιλάει πολύ - και στο κλείσιμο της 1ης ώρας την προσκαλώ για ένα δεύτερο γύρο στα πλαίσια του προηγούμενου.
ΤΑ ΙΔΙΑ

Πίπα μέχρι τον οισοφάγο, δάκρυα στα μάτια & πνιξίματα, δάχτυλα πίσω και μπρος και m-anal δεν ξέρω για πόση ώρα. Μόνη της κατάλαβε την στιγμή, σηκώθηκε έβγαλε το πλαστικό, τα ρούφηξε. Κι αποκοιμήθηκα.
Με καθάρισε, έκανε ντουσάκι, έριξε κάτι επάνω της και άρχισε ένα χαλαρωτικό μασάζ στα πόδια. Πόσα ξέρει άραγε;

Στις λεπτομέρειες η κυρία έχει έναν υπέροχο κώλο όχι ανάλογα με την ηλικία της αλλά χτυπάει στα ίσα 20άρες. Πόδια μακριά ολόισια χωρίς ραγάδες ή κυτταρίτιδα. Πολύ ωραία αίσθηση δέρματος, υπέροχα χείλη, κλπ
Ήταν σίγουρα μεγάλο αστέρι στα 25-30-35 χρόνια της.
Από συμπεριφορά μία από τις καλύτερες για γυναίκες αυτής της ηλικίας άσχετα αν μιλάει λίγο παραπάνω.

Θα ήθελα να γαμάω μία τέτοια γυναίκα κάθε μέρα και για αυτό μάλλον θα την αποφύγω.ΕμμμμMoney Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, obi1, draxan04 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2016
ειναι η Ζιζελ απο τα στουντιο?
19 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι!!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2